Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit egyszerűen nem tudok elfelejteni. Ezelőtt évekig volt belém szerelmes, de én folyton elutasitottam.Aztán azóta párszor már jártunk, de ő már nem szerelmes belém. Én viszont most vagyok az!!!!!(ez oltárinagy cink:D) Vki segítsen hogy hogyan csábítsam el!!!
2010. aug. 25. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt te szúrtad el és nem lehet vissza csinálni :/ legalábbis nem lehet csak úgy rávenni hogy vissza jöjjön az az érzés amikor volt:)
2010. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Funktasztikus ***** válasza:
nők..nem értem öket:)
2010. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mennyi idös vagy? 10-12 közöt adj neki legót 12-14 közöt top és rágó :D 14 + akármi :D
2010. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
12-14....:D mindenki azt mondja hogy nehogy írjak neki msn-en hanem ha találkozunk mosolyogjak rá meg legyek kedves.
2010. aug. 26. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!