Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a testvére, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a testvére, vagy a barátja/pasija?

Figyelt kérdés

Van itt a környéken egy kínai ruházati bolt, most nyílt nem régen. Egy kínai srác szokott a pénztárnál ülni, és egy kínai lány meg ott a ruhák között segít a vásárlóknak.

Eddig kétszer voltam a boltban, egyszer anyuval, mert venni akart valamit magának. Legutóbb én akartam venni utazótáskát, scak nem volt és megbeszéltük, hogy jövő hét hétfőn majd jön. Ez volt 2 napja. Szóval eddig csak 2x látott. Ma mentem, és amikor meglátott már messziről mosolygott rám, meg amikor bejöttem előre köszönt. Szóval megismert.


Nem tudom, hogy ezek a kínaiak hogyan küldik ide az országba egymást. Szerintetek az a fiú a barátja lehet, vagy esetleg a testvére. A srác szerintem kb 25, a lány meg kb 20. De ez egyáltalán nem biztos mert, kínai és ritkán látni itt ilyet, nem tudom jól megsaccolni, hogy hány éves.

Mert ha a barátja, akkor nem próbálkozok be a lánynál, nem kell nekem a kínaiak bosszúja. :D Amúgy tud magyarul, de nagyon nagyon hallatszik a beszédén, hogy nem anyanyelven beszéli a magyart. De ez olyan édes benne :D Az a tipikus csendes kínai lány.


Szerintetek mit csináljak, kérdezzem meg hogy a testvére-e? Az nem túl tolakodó egy kínaival szemben?


2010. aug. 25. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom.. Valószínüleg a munkatársa. De szerintem kérj segítséget a csajtól kérdezd meg hogy tetszik e neki magyarország meg ilyenek és ha jól tereled a témát megkérdezheted tőle h van e barátja... esetleg a srácról is kérdezhetsz (: én ezt tenném mondjuk én nem vgayok egy "félős' típus
2010. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"nem kell nekem a kínaiak bosszúja" =D ez de aranyos =)

hááát, szerintem először is ismerkedj össze vele, baráti szinten, aztán térj rá. egyszerűbb, mint gondolnád, ne bonyolítsd :P

2010. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, hogy Magyarországról kérdezem. Ha nem a barátja, akkor meg elhívom egyet fagyizni, úgyis ott van a boltjuktól 30 méterre egy fagyizó, arra a kis időre talán a srác meg tud lenni egyedül is. Ha meg nem akkor, majd a munkaidő után. szerintetek ez jó ötlet?
2010. aug. 25. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha már messziről mosolygott rád,akkor nem lehet a fiúja.Még a szemét is lesütné ha a fiúja lenne.Kínai nő...besz@rok.....

Jó ötlet persze.Közben tudtok beszélgetni.

2010. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen amikor mentem akkor mosolygott rám, csak amikor már a boltban voltam akkor meg olyan szemlesütős volt... Nem tudok most kiigazodni rajta, mert többször is összetalálkozott a tekintetünk, meg éreztem hogy figyel, de néha meg olyan félénknek tűnt mintha már lenne valakije.

Hétfőn úgyis mennem kell hozzá, mert meg van beszélve, hogy hétfőn hoznak utazótáskákat. Majdcsak lesz vmi :D

2010. aug. 25. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak bátran,vesztenivalód nincs.Természetes hogy egy idegen országban,idegen emberek között félénkebb,és óvatosabb.
2010. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem csak azért ilyen, meg azért mert a kínai lányok legtöbbje ilyen vérmérsékletű :) Örülnék ha az a gyerek a testvére lenne :D
2010. aug. 25. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Max munka utánra hívd el, mert beléjük más munkamorált neveltek, sőt, valószínűleg hosszas csevegésbe sem megy bele, tolakodó pedig semmiképp ne legyél.
2010. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké :)
2010. aug. 25. 22:40
 10/10 A kérdező kommentje:
hétfő még odébb van, addig nem hiszem hogy találkozok vele, mert nem abban a városban van ahol én, hanem 15 km-re.
2010. aug. 25. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!