Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két sráccal is összejönnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két sráccal is összejönnék az h érintené a két fiút?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon cuki srác aki tetszik nekem és én is neki és nemrégen egy társaságba keveredtünk nem tom h h mivel a barátaim nem tudják h mi sokszor találkoztunk! Na szóval akkor egy srác elkezdett piszkálni megakart csókolni és az a fiú akivel alakulóba van odajött és elvitt onnan, miközben azt mondta a srácnak h szállj le, de gyorsan! Ez mit jelent? Szerelmes belém vagy csak azért védett mert ő vele is talizom és rossz a férfiúi becsületének:D?(azért írtam így a fő kérdést mert nem figyel rém senki)
2010. aug. 25. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
figyelünk csak nem tudunk válaszolni:D
2010. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A javaslatom: threesome.
2010. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell túlgondolni és romantikus történeteket szőni.

Valószínű, hogy ő akar megdönteni, ezért kergette el a másik srácot.

2010. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyesfajta ismeretségből még nem lehet szerelem, nyugi. Egyszerűen ahogy előttem is írták, az egyik hím elkergette a másikat, hogy ő párosodhasson a nősténnyel. :)
2010. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előbb meg kéne ismerni őket és nem nekünk kellene ezt helyetted eldönteni. Azért járj valakivel, mert szereted és ne azért, mert CUKI. Döntsd el melyiket szereted, melyiket akarod és aki nem kell, azt dobd ki.

Ha meg egyikbe se vagy szerelmes, akkor hagyd a fenébe mindkettőt.

2010. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én tudom h melyiket akarom! őt ismerem már 6hónapja:P azt aki megvédett
2010. aug. 25. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted, szerintem akkor is meg lett válaszolva :D
2010. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem teljesen! nem kaptam rá jó választ
2010. aug. 25. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
te sose nézel nat geo wildot "és az oroszlán elzavarja a kisebb hiénákat a zsákmány körül és lakmározni kezd " te vagy a lakoma, koma!
2010. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!