Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami még belőle?

Figyelt kérdés

Van egy szép lány és szeretem 3 éve de nem tudom hogy ő is szeret e engem.Megkérdezni már nem merem mert annyira jól ismerem hogy előre tudom mit fog mondani...

elején még jól elvoltunk de utánna mintha távolottunk volna egymástól és most meg mikor már azt mondom "jól van nem érdekel már" (de nem neki mondom) akkor meg mintha megint érdeklődne irántam.

Am néptáncolok és utáltam a néptáncot és ő hívott oda még régebben hogy táncoljak vele.Mai napig vele táncolok.

De most hogy elkerülök más suliba és 60% hogy ő már nem fog járni táncra így nem tudom hogy most hagyjam vagy mi legyen?


2010. aug. 25. 08:45
 1/5 A kérdező kommentje:
jah am fiú vagyok 16 éves
2010. aug. 25. 08:47
 2/5 anonim ***** válasza:
a csaj miatt ne hagyd abba a néptáncot szerintem kérdezd meg tölle ha szerete még ha tudod is a választ lehet h rosszul tudod sok sikert :D
2010. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 25. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az elkerülsz más suliba azt jelenti, hogy valószínűleg soha, vagy nagyon keveset fogsz találkozni vele, akkor lépjél már valamit. Hiszen teljesen mindegy hogy tetszel-e neki vagy sem. Max nem és akkor nem lesz semmi, mert többet úgy sem látjátok egymást. Ha igen, meg mindenki boldog lesz.
2010. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
folytasd a kapcsolatot vele hívd őt el helyekre (na nem szerelmes helyekre)csak mint barát haverokkal duncsizzatok s.t.b. melegegyetek egy kicsit össze és csak néha ejts el néhány célzást
2010. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!