Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok normális srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Hol találok normális srácot magamnak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még sose volt egy normális barátom pedig már nagyon szeretnék:S de soehol se találok:(
2010. aug. 25. 02:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen srác de van kivétel, én vagyok a példa rá, csak az arcom ne lenne ekkora ;)
2010. aug. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
bennem meg az a baj h túlságosan odafigyelő és kedves vagyok a lányokkal :S :D 15/f
2010. aug. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
második válaszolo az szerintem nem baj:) nálam pont ez a baj h nem találok olyat ai oda figyel rám mindenegyik magávol törödik velem meg nem:(
2010. aug. 25. 02:27
 4/17 anonim ***** válasza:
hát de ez szerintem baj... pl legutóbb azért dobtak mert "túlságosan szerettem"...
2010. aug. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hallod öcsém, és tényleg így van... engem is ezért, manapság nem ez kell a lányoknak tisztelet a kivételnek, kedves kérdező nah tessék itt egy srác vedd fel msn re:P
2010. aug. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy a csajok sem tudják, mit akarnak. Ha törődnek velük, az a baj, ha nem, az a baj. Szóval... b@sszanak egyedül! :D
2010. aug. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát én ezért nem dobnék senkit mert h tulságosan szeret az szerintem jo ha nagyon szeret valaki:)
2010. aug. 25. 09:16
 8/17 A kérdező kommentje:
adjál msn-cimet másképp nem lehet felvenni:P:P:P
2010. aug. 25. 09:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztos azért mert nem keresel. Ha nem jársz el otthonról és mindig annyit ülsz otthon, amennyit gondolom, sosem fogsz. Lehet hogy a szomszédotokban lakik egy srác, akit keresel, vagy egy emelettel lejjebb, de sosem fogjátok megismerni egymást. Az egész csak keresés kérdése. Ha rendes srácot akarsz, akkor nyilván pl. ne buliba és diszkóba járj el, hanem más helyekre.
2010. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vannak bőven rendes pasik, hidd el. Csak ugye mindig a nő választ, ezt jegyezd meg!!!
2010. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!