Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel töltitek az időt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel töltitek az időt, ha együtt vagytok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi mindent csináltok a szexen kívül? Milyen jó programokat, időtöltést lehet kitalálni, hogy idővel ne legyen unalmas a kapcsolat?
2010. aug. 24. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi annyira ritkán tudunk találkozni, hogy nálam alszik, és akkor 'játszunk'..
2010. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vacsi,ebed,seta,autokazas, kocsmazas a baratokkal, film nezes, szinhaz, stb :)
2010. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ehhez nem kell fantázia.

Ha városban laktok rengeteg a lehetőség:

mozi, színház, koncertek, ha olyanok vagytok, akkor hangverseny, opera. Sport -pl ping pong-, futás, strand, étterem -ne mecki-, parkban sétálás, múzeum, más település meglátogatása stb.

Együtt főzőcskézés, tévé nézés, dvd nézés, társasjáték, számítógépes játék közösen -személyiségtől függ-, akár tanulhattok is közösen pl. zenélni, vagy nyelvet, akármit, alkotni valamit, gyereket szülni (:D), vidámpark, haverokkal elmenni valahova, horgászni vagy bármi más hobbit találni közösen. A lehetőségek tárháza végtelen. :)

2010. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mi kirándulunk,tollasozunk, biciklizünk, futni járunk, sütünk- főzünk, filmet nézünk, sétálunk együtt:) Én zenélek és őt tanítom zongorázni, ő szépen rajzol és tanít engem rajzolni:)Mindig hasznos dolgokat csinálunk együtt:) amit ő tud arra megtanít, és fordítva is ez van:)Holnap elmegyünk lovagolni együtt:)Remélem tudtam ötletet adni:)
2010. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kapálni mindig van mit ilyen szárasságban! Nem lehet unatkozni.
2010. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Rengeteget beszélgetünk, hülyéskedünk. eszünk-iszunk. haverokkal lógunk. sportolunk valamit. cigizünk:D kutyát sétáltatunk. Strandolni járunk. Ééés szeretkezünk :$
2010. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mi veszekedéssel
2010. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Papás mamás.

egyszer én vagyok mami, ő papi, legközelebb fordítva

19/f

2010. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
TV,mozi, filmnézés,takarítás, séta, biciklizés,fagyizás, cukrászda,pizzéria,neten játszunk.Mi általában csak este vagy hétvégén vagyunk együtt,együtt élünk,de hétköznap csak 2-3 szabad óra van, utána alvás, hétvégén már több időnk van.Van h. ő játszik én tanulok vagy tv-zek, vagy alszok.
2010. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már miért csinálnánk mást, ha szexelni is lehet?
2012. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!