Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom soha nem visz el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom soha nem visz el a baráti találkozóira, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én integrálom a baráti társaságomba, már mindenki megkedvelte, de ő sose visz el az összejövetelekre. Egy éve együtt vagyunk, engem ez már nagyon zavar...

A másik pedig az, hogy a baráti társaságának 80%-a lány...


2010. aug. 24. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hát beszélj vele... vagy a társaság egyik tagjával, ha jobban vagy megdumálhatnád, hogy a barátodnak említse meg, hogy hozzon el téged... de inkább az első megoldást javaslom
2010. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos úgy érzi, nehezebben tudna feloldódni, ha te is ott vagy. Én se szerettem a barátnőmet elvinni az én baráti körömbe, de most már el se mennék nélküle. :)
2010. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazán örülök neki, én tényleg amikor lehet hívom a baráti körbe ő meg még egyszer se hívott el...
2010. aug. 24. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha am sem megbízható, akkor gondolkodj el ezen..... mérlegelj..mennyire hűséges típus, stb.

de nem muszáj egyből a legeslegrosszabbra gondolni..az én szerelmemmel úgy vagyunk, h haverjaival voltunk nyaralni, elmentünk pár helyre velük, de most is pl. barátaival beültek valamerre.... neki is kell szabad idő, h ellazultan kiengedje a fáradt gőzt; (lehet h a párod előtted annyira nem tud velük, vagy a barátai nem tudnának előtted felengedni).... mindenkinek más az intim szfrája, lehet h neki így könnyebb a barátaival fesztelenül beszélgetni...de mindenképpen beszélgessetek róla mert ha neked piszkálja a csőröd, ő meg a döntése mellől nem tágít abból később lehet egy nagyobb vita....

2010. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Prímás Lancelot ***** válasza:

hogy mesélje el milyen vagy az ágyban ha ott vagy mellette?

gondolkodjál már!!

nők...

2010. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a pasis összejöveteleiről beszéltem. Bulikra is egyedül jár el.
2010. aug. 28. 21:15
 7/7 anonim válasza:
Élvezi a csajok társaságát és szeret velük flörtölni de ha te is ott lennél hogyan tudna gátlástalanul sziporkázni(?), akkor rád kellene jobban figyelnie. Ezt meg nem akarja. Mindenre azt mondom meg kell beszélni a problémát, mert neked ez az és zavar. 28/F
2010. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!