Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ez tényleg így van, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez tényleg így van, akkor mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

(Amit itt leírok,mások véleménye rólam nem a saját magamé!)

Többen mondják hogy kreatív vagyok,nagyon sokmindenhez értek,az esetek 98%ára megoldást tudok találni.Ha kell segítség valakinek annak önzetlenül,azonnal segítek,teszek dolgokat amiért nem várok viszonzást.Jó a humorom,mindig viccelődöm,de néha morbid is ezzel állítólag nincs baj.Tudok dolgokat komolyan venni,őszintén válaszolni,megérteni,jó beszélgetőtárs vagyok,szinte mindenre kapó vagyok,bármilyen korosztályban.Nem mindig ragaszkodom a saját elveimhez,ötleteimhez.Sokkal inkább másnak próbálok jót tenni bármibe is kerüljön az.18éves létemre (mert ugyebár ennyi vagyok) 22-24évesként viselkedek,kinézetre is ennyinek tűnök ezen belül átlagosan nézek ki.

Elmondások szerint jobb barátot nem is kívánhatna az ember.

(Vannak ismerőseim szinte minden korosztályban Fiuk/Lányok vegyesen és jól kijövök velük)


Ez mind szép és jó...

De miért nem érdeklem a NŐKET?


2010. aug. 24. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem találtad meg még azt a lányt, aki igazán fogákony rád. A külsődről sem írtál, ami pedig nem utolsó. Sokan írják, hogy nem számít a külső, de ez hülyeség, mert első benyomást külső és kisugárzás alapján tesz az ember. Ha nincs meg semmi ami vonzana hozzád egy nőt, akkor hiába vagy nagyon jófej, meg értelmes meg minden egyéb, csak barátnak fog tekinteni. Meg kell találnod azt a nőt, akinek rögtön felkelted az érdeklődését.
2010. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja látom, hogy írtad, hogy átlagos a külsőd. Ez is relatív. Kinek mi tetszik.
2010. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a jellemzés annyira tökéletes emberre utal,hogy ha ennek ellenére nem érdekled a nőket két dolog lehetséges:

-kimaradtak a hibáid.

-nem igaz.

2010. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A választ Te magad fogalmaztad meg: "Elmondások szerint jobb barátot nem is kívánhatna az ember."

Vannak olyan pasik, akik kifejezetten "barát típusok" (pölö George O1Malley a Grace klinikából). Ezzel nincs is baj, a nőknek nagy szükségük van a fiú barátokra, mert abból kevés az igazi, és ha találnak egyet, azt nem feltétlenül szeretnék "szerelemmel elrontani". De ne aggódj, meg fogod találni azt a lányt, aki Téged akar, hidd el, kapkodni fognak utánad, csak türelem :)

2010. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy
2010. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Külső:194cm magas 97kg(fogyókúrán) rövid szőkésbarna haj,zöldesbarna szem.


Hibáimat sokszor kérdeztem de arra sose tudott senki eggyértelmű választ adni.

Tehát:Itthon néha lustálkodom,makacs vagyok ha valamit a fejembe veszek,mindig az kell ami másnak nincs(egyéniségmánia),bagózom,és a szobámban mindig tartok egy kis rendetlenséget,de csak ott. Ha valami még eszembejut leírom!

2010. aug. 24. 16:07
 7/11 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi válaszokat ;)
2010. aug. 24. 16:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ram is illik ez a leiras de nekem van es mindig is voltak csajaim. 18 f. bocs a kulso nem.
2010. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jézussoooooooomXDDDDD
2010. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert túl jó vagy. :) És ez nem vicc. Legyél egy picit "rossz". Egy picit önzőbb. Egy picit mutasd kifelé is, hogy magadnak is élsz, nem csak másoknak.
2010. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!