Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelek utalnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra, hogy egy férfi csak "azt" akarja, és nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Srácok, volt már olyan, hogy úgy indult egy kapcsolatotok, hogy eredetileg semmi komolyat nem akartatok, de nagy szerelem lett a vége?


23/N


2010. aug. 24. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az ismerkedési fázisban mindig csak dugni akarok. Aztán a végén néha igazi jó kapcsolat lesz belőle :)
2010. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azok a jelek utalnak arra, hogy csak "egy" éjszakára kellenél neki, sokat bókol feléd, túlzottan kedves veled szemben, magához hív el, addig fog keresni több mint valószínű amíg el nem éri a célját!!!
2010. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát igen én is voltam ilyen helyzetben lány vagyok!.

volt egy fiú akibe nagyon szerelmes voltam,de ő már nagyobb volt nállam,és hát csak egy éjszakás kalandot keresett.de a végén pedig összejöttünk:).és hát lefeküdtem vele de csak jó pár idő után.

2010. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15:38: Ezt udvarlásnak hívják, amiből lehet komoly kapcsolat is.... :)
2010. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy az ilyen dolgokat úgysem lehet kiszűrni...sehogy sem tudod magad megkímélni a csalódásoktól amiket az okozhat hogy egy srácnak csak "arra" kellesz.Ha el akarja hitetni hogy Ő nem OLYAN fajta, akkor elhiteti...nekem rengeteg fiuhaverom van, mindtől hallottam már. :) csak úgy tudsz segíteni magadnak ha próbálsz alkalmazkodni és jólérzed magad adott szituációkban (persze ezzel nem azt mondom hogy mindenbe bele kell menni) az igazi meg majd úgyis jön magától. sokszor végül arról a pasiról derül ki hogy "jófiú" akiről nem is gondolnád :D
2010. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó végül is igazad van, nem egyszerű dolgok ezek. A párkapcsolat és a randizás "rosszabb", mint egy sakkjátszma. Nehéz okosan lépni. :S XD


Utolsó előttinek is köszi! :)

2010. aug. 26. 12:18
 7/7 anonim válasza:

Szerintem eljön egyszer, hogy már nem is lesz még csak sakkjátszma sem.

Talán pont akkor, amikor már elég sokat görcsöltél, és túl is vagy dolgokon, olyanokon, amik még most előtted vannak és ezért szorongással töltenek él.

Randikon, megtapasztalt következményeken, meg azon túl is egy-s-más dolgon. És akkor - talán - te is azt érzed majd, tapasztalod, hogy egyre jobban MERED egyszerűen, csak úgy önmagadat adni.

(Mostanában ez a kifejezés néha elcsépeltnek hat, de nagyon találó szerintem.

És tényleg egy más minőségű élet, ha meri valaki.)

2015. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!