Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyen lelki eröm tullépn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen lelki eröm tullépni ha ugy erzem nem birom ki?

Figyelt kérdés
Szakitani akarok a parommal 10ev utan.olyan dolgokat tesz a hatam mögött amikkel nem birok együtt élni és teljesen tönkrementem lelkileg.munka utan nem jön haza hazudik arrol hogy dolgozik,nökkel telefonálgat stb..abba biztos vagyok hogy nem csal meg mert utanajartam de akkor is zavar.annyira kivagyok lelkileg hogy a továbblépésbe sem látok kiutat.se csaladom se barátaim akik mellettem állnának lelkileg is.csak a párom van nekem ezert is nehéz elhagynom de ezek a dolgok amik miatt teljesen kikeszit nem elhetek igy vele tovább.de a továbblépeshez is ugy erzem nincs erőm annyira kivagyok.

2021. máj. 24. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a problémád? Hogy a barátod más nőkkel beszélget? Hogy hazudik? Hogy nincs családod? Hogy nincsenek barátaid?
2021. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem megy haza időben mert munka után nőkkel telefonálgat? Ezt is ügyesen kiderítetted?


Ha csak ez a gond akkor miért nem mondod el neki? Meglátod mi lesz a válasz és akkor mi lesz a teendőd.


Amúgy dolgozol, vagy ő tart el téged?


Lehet, hogy pszichiáterre lenne szükséged.

2021. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt csinalja.a telefonjat is zarja elolem de azt latom hogy ha van hivas meg az uzenetbol reszletet feloldas nelkul is.regen csetelt nokkel akkor azt mondta ez csak vicc meg hogy eltulzom. De ez mar nem normalis hogy telefonalgat is veluk. Még nem mondtam neki hogy tudok ezekrol a dolgokrol mert ha ezt odamondom neki utana mar nem akarok vele lenni,meg tudom hogy ugyse szegyellné es megint azt mondaná hogy én vagyok a hülye mint régen,meg eltulzom.amugy nem o tart el engem.csak nehéz kilepnem ebbol .
2021. máj. 24. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
viccen kívül.. te is ismerkedj, és kezdj el keresni mást. ha van egy srác, aki megfog, megmozdit valamit benned, sokkal könnyebb lesz ott hagyni a mostanit.
2021. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen meg is erdemelné,de nem akarok lesüllyedni az ő szintjére.Meg en ugy vagyok vele hogy elitelem ha valaki ilyet csinal mikor kapcsolatban van.
2021. máj. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!