Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válás után mikor lehet új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mikor lehet új kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Mennyi időre van szüksége az embernek, hogy új kapcsolatba kezdjen? 2év házasság után szeretnék új életet.

25L


2010. aug. 24. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni. Ha a válás úgy zajlott, hogy már nem szeretted régóta a másikat, akkor rögtön nekikezdhetsz új kapcsolat keresésének.
2010. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor lenne tanácsos, ha biztosan kiheverted a házasság okozta érzelmi gondokat. Nehogy belevidd azt a következő kapcsolatodba és valaki máson is csattanjon az ostor, ha értesz engem. (: 22/f
2010. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ...ha "kidobják" az embert, az nyilván rosszabbul esik, mintha ő lenne a válás kezdeményezője. Annyi idő után, amikor már úgy érzi, hogy lezárta a volt férjével a dolgokat, új párkapcsolatot szeretne. Nincs időhöz kötve. Lehet ez egy hét, több év...
2010. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Berlin ***** válasza:
0%
4,5 napra rá, kiszámoltam...
2010. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amikor úgy érzed készen állsz rá. és képes vagy újra szeretni egy fiút. de megsúgom ez egyén függő. akár röktön azután, hogy aláírod a papirokat és kilépsz az ajtón.
2010. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Abban a pillanatban, amikor olyan párt találsz, akivel hosszútávon el tudod képzelni a jövődet.


Csak azért, hogy ne legyél egyedül, semmi értelme.

2010. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3,4 hónap.
2010. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amikor jol esik :)
2010. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A 15. éjféltől a 32. pirkadatig.
2010. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7,5 év után váltam el közös megegyezéssel, de mivel már így is az utolsó 2 év csak egymás mellett élés volt, ezért már rá 2 hónapra nekiálltam ismerkedni, keresgélni. Az hogy lesz-e párkapcsolatom majd a közeljövőben nem tudom, de egyenlőre tetszik az, hogy kicsit önző módon foglalkozhatok csak magammal.28L
2010. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!