Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.2éve jártam vele de sajnos csak pár hétig voltunk együtt..az a lényeg hogy én még most is nagyon nagyon szeretem..és két éve csalja velem a barátnőjét..:( Én közbe le is feküdtem vele..ő volt nekem az első .. meg eddig az egyetlen akivel lefeküdtem..:( mondtam neki sokszor, hogy döntsön kettőnk közt..erre az a válasz hogy azt a lányt is szereti meg engem is meg fél h két szék közé esne ha szakít azzal a lánnyal:( de tudom hogy szeret engem ebbe biztos vagyok! de hogy vegyem rá hogy szakítson a lánnyal? hozzál kell tenni ha ugy adódna hogy a lány dobja őt..nekem ő nem kellenne...hiába imádom de ha akkor nem voltam elég jó most ahogy nincs a lány ugy jó lennék..:( áá azt úgy nem..mit tegyek?:( lassan 2éve ez megy..teljesen kivagyok:( aki tud segítsen, hogy hogy vegyem rá h szakítson vele vagy hogy akkor engem hagyjon békén..mert hozzá kell tenni,hogy nekem mindent megtilt..fiúkkal nem barátkozhatok meg semmi meg féltékenykedik:( segítsetek
2010. aug. 24. 13:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Sokszor volt az , hogy mondtam neki hagyjuk egymást..de max 3hónapig birtuk:( utána össze futottunk és minden folytatódott tovább..az a baj nagyon szeretem:( és a mi viszonyunkról nagyon sokan tudnak..érdekes még hogy a barátnője nem tudta meg..
2010. aug. 24. 13:27
 2/10 Mr. Idegen ***** válasza:
keres mást...
2010. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem is keress mást . aki tényleg normális nem ilyen aki meg csaljaa barátnőjét stb
2010. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Senki sem kényszerít, hogy randizz vele, amíg van barátnője, és nyugodtan állj szóba más pasikkal, bárhogy féltékenykedik.
2010. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, már rég otthagyta volna a barátnőjét miattad! Kecsegteti a férfiúi önbecsülését, hogy két csaj is oda van érte, két csaj is az övé és ennyi. Kicsoda ő neked, hogy azt merje mondani nem barátkozhatsz fiúkkal? Őt érdekeli, amikor megkéred döntsön végre kivel akar lenni? Nem!! Akkor téged se érdekeljen őt bántja-e ha más fiúkkal is találkozgatsz!!! Megértem hogy szerelmes vagy, de ez a srác csak megaláz, észrevehetnéd! Ha eddig nem hagyta ott a barátnőjét, ezután sem fogja, csak jó vagy neki némi hiánypótlásra! Nyisd ki a szemed, nyomd el magadban az érzést, hogy szereted, és végre lépj tovább! Ez a srác soha nem lesz a tiéd, soha nem fogja elhagyni a barátnőjét érted!! Volt két éve hogy megtegye, nem tette. Nem értem mire vársz még! Ennyire naiv nem lehetsz!
2010. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szakíts. Az egyetlen ésszerű megoldás. Ha telefonon keres, ne vedd fel.

Azzal, hogy folyamatosan hagyod, hogy kihasználjon, neki nagyon kényelmes helyzetet teremtettél. Hiszen neki ott van a barátnője, akivel együtt van, és ott vagy te is, mindketten készségesen kiszolgáljátok az igényeit. Ha meg lennél elégedve ezzel a helyzettel, nem lenne semmi gond. De mivel a szavaidból azt veszem ki, hogy ez neked sem jó, csak ezt teheted: szakítasz vele, és ehhez tartod magad. Utána pedig éled az életed.

2010. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akar vele szakítani akkor azt bizonyita hogy nem szert igazán vagy tényleg anyira szeret mind kettötöket hogy nem bír választani de neked jó második hegedüsnek lenni? Ne alázd meg enyire magad. Ha kiderülne a csaj megtépne az biztos. Szertném hogy jól jöjj ki a dologból szoval vagy megmonodd a srácnak hogy szakitson vagy felejcsen el vegyél eröt magadon ez igy nem mehet tovább!!Segiteni akarok!
2010. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy döntsön .. és azt mondta fél hogy nem lenne jó velem vagy valami és akkor két szék közé esne:( Amúgy nem jó másodiknak lenni..sőt borzasztó..teljesen tönkre tett ebbe a két 2évbe engemet.Erőt kell venni magamon és lépni..csak nem könnyű.......
2010. aug. 24. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
így bezeg jó veled :S 4 nem semmi csávó figyi edig elvoltatok 2 évig akkor útánna is jó lesz biztasd és ha úgyse enged akkor el kell felejtened mert még rosszabb lesz!
2010. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazad van:S
2010. aug. 25. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!