Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha hetente csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha hetente csak 1-szer szexelünk a párommal?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt, és alig szexelünk. Engem ez nagyon zavar. Mit tegyek, hogy többször legyünk együtt? Mindketten huszon évesek vagyunk. Nem kíván? Mikor megkérdeztem, azt mondta,hogy kíván, csak sokat dolgozik és mikor hazaér fáradt. Másnál is vannak ilyen gondok? Hogy kezelitek a helyzetet?
2010. aug. 24. 08:59
 1/8 Leila3 ***** válasza:
50%
Nálam szerencsére nincsenek ilyen gondok,de ez szerintem is fura, a heti 3-4 a normális úgymond. Más is sokat dolgozik,mégis jut ideje a szexre,és ereje is. Próbálj még egyszer beszélni a pároddal,mert ez tényleg kevés heti szinten.
2010. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Cserélnék veled,nálunk jó ha kéthetente van.
2010. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ááá volt hogy pasim azt mondta semmit nem tudok aznap belőle kihozni , de sikerult :D csábitsd el , kivántasd magad , játsz vele ugy hogy ő majd megőruljön érted, biztos kiván csak lehet 1hangu már nálatok a szex dobd fel valamive
2010. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
VAn ilyen. Nálunk is ez van. Várok ilyenkor. Várok addig, amig neki lesz hozzá kedve, és olyankor minden tökéletes. Ha nyaggatnám, akkor azzal csak teljesítménykényszert okoznék, ami a lehető legrosszabb. Én azt vettem amúgy észre, hogy olyankor is elkezdek hasonlókon gondolkozni, amikor 2x van szex hetente. Mert belénk veri a média és a Gyakorikerdesek.hu-hoz hasonló, legfőképp tinik által "működtetett" oldal, hogy ha napi 4x nincs szex, szingli életmód esetében napi 10x önkielégítés, akkor ott már nagy a baj. Vedd lazábban, ne aggódj emiatt :)
2010. aug. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Úgy gondolom mindenkinek másra van igénye. Ha a kapcsolat elején sokkal sűrűbb volt az együttlét akkor baj lehet. Ahogy egy előttem szóló említette fel kell dobni a dolgot egy ruhával, egy helyzettel, szituációval. El kell érni h megkívánjon. Persze van h az ember fáradt, de ez csak 1-2 esetben szegte kedvem egész életemben. Jelenleg 10 éve vagyunk együtt a párommal. Ha pedig sehogy sem sikerül elérned, üljetek le és beszéljétek meg...
2010. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, mennyit vagytok egyébként együtt.

Hogy aztán közben mit csináltok, az nem annyira fontos.

Persze ha neked éppen a szex hiányzik akkor fontos, de azt is el lehet fogadni, ha a másik valóban fáradt.

Lehet annyira fáradt valaki, hogy ne kivánja.


Szóval szeintem itt az a fő kérdés, hogy valóban annyit dolgozik-e, vagy az csak kibúvó.

Ezt csak Ti tudjátok

2010. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális a legjobb években ennyi szex, főleg ha te többet igényelnél.


Kezdeményezz te. És ne törekedj mindig a teljes szex lebonyolítására. Ha fáradtan belezuhan este a fotelbe a tv elé, akkor térdelj oda elé, és kezdd el szopni. Ha egymás mellett ültök, akkor spontán vedd elő neki, és verd ki. Vagy ha már elég ideje szopod, akkor ülj az ölébe és csináljátok úgy. Aztán később már te is odanyomhatod a fejét a lábai közé az otthonotok bármely pontján és nem fog tiltakozni. Szóval a lényeg, hogy szex alatt ne az jusson eszedbe, hogy az ágyban órákig együtt vagytok és dugtok, hanem hogy bárhol legalább az egyikőtök nemi szerve használatban legyen és érd el, hogy ő is így lássa.

Arra nem lehet senki fáradt például hogy orálisan kielégítsék.

2010. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szazsi94 válasza:

Ha tényleg megeröltető fizikai munkát végez..persze, hogy érthető, mondjuk ha sokat dolgozik..meg ilyenek akkor is..

Mi a párommal még középiskolába járunk..és nálunk így sokkal gyakrabban van..viszont most nyáron ő komoly fizikai munkát végzett..napi több mint 8órát..pár héten keresztül, és akkor ritkább lett..heti 1-2, mondjuk nem is tudtunk többször találkozni, de ha találkoztunk akkor se volt mindig, és megértő voltam vele:) de már ennek vége, nem dolgozik..és visszaállt minden, próbálj beszélni vele..hogy, te többre vágysz!!!

2010. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!