Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP! Ajándék ötletek érdekeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Ajándék ötletek érdekelnének ^^ (? )

Figyelt kérdés
barátommal 2hete járunk és nemsokára itt a szülinapja.Fogalmam sincs,hogy mit vegyek neki nem tudom minek örülne kérlek segitsetek ! :) most lesz 17
2010. aug. 23. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy üveg minőségi bor vagy whiskey esetleg. Ha nem nagy ivós akkor főzz neki valamit :) Nálam ez a kettő mindig teli találat volt :) Vagy, ha van kedvenc focicsapata akkor valami olyan pólót/bögrét/sálat akármit. Esetleg ha dohányzik akkor egy szép öngyújtót. Vagy kettőtökről egy közös kép valami szép keretbe :)
2010. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Süss neki valami finomat :)

2 hét még nem olyan sok idő, esetleg valami apró plüsst vehetsz mellé, vagy rajzolj neki valamit.

18/L

2010. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én egy vastagabb ezüst karkötöt vettem neki a 19-ik szülinapjára.Azóta is hordja,pedig már régen külön vagyunk.
2010. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ilyenkor semmi más nem jön be csak a PIA!!!

vegyél valami erős, drága rövidet ami különleges.

szülinapra semmiképp nem evgyél olyat ami "kettőtöket jelképez" pl szív alakú fasszság vagy ilyesmi. ha szülinapja van akkor partykellék. és ugye nem kell leírnom hogy még jobb ajándék ha segítessz neki elfogyasztani??

szerintem <===3

2010. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a kajára szavazok, amit magad készítesz. 2 hét után még felesleges komolyabb összegeket költened egy ajándékra.
2010. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a süti nem nagyon megoldható mert aznap egyből suli után találkozunk és ottmaradunk a környéken :) szóval valami más kéne :S
2010. aug. 28. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!