Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, most leszek 7.-es, az egyik lány az osztályomban nagyon tetszik (16-an vagyunk összesen). 6 éve ismerem, amióta suliba járok. Nem nagyon foglalkoztunk egymással, meg aztán olyan hülye korszakba van majdnem mindenki hogy aki szerelmes az hülye meg stb... Ha bevallanám valószinőleg csak röhögne rajtam, meg elmondaná mindenkinek mekkora balhere vagyok meg engem basztatna az egész osztály. Szerintetek mit kéne tennem?
2010. aug. 23. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Jó szar közösség...
2010. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Másutt keresni barátnőt!
2010. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hagyd a szarba az ilyenel nem nagyon eri meg de ha tenleg nagyon tetszik keres vele kozos temat es probald meg hogy sokat legyel vele egyut esetleg tud meg hogy milyen miuk tetszenek neki
2010. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha te is tetszel neki, akkor nem fogjs érdekelni ki mit mond...Próbálj meg vele sokat beszélgetni, kedveskedj, bókol!Annak minden nő/lány örül :) Sok sikert :)
2010. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg szimplán ne a suliba szerezd meg:) máshol máshogyan fog viselkedni, hidd el

de ennyi idősen azért már illene kinőni az ovodás kort az osztályodnak.

szerintem<===3

2010. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gyerek lehet h osztálytársak vagyunk tolnamegyében laksz?
2010. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kikiricsiricsikics válasza:
aranyszabály: házinyúlra nem lövünk, szóval fejestd el h az osztályodból keress valakit
2010. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem egészen, Budapesten, és köszi a tippeket, majd megpróbálom sulin kívül megkeresni
2010. aug. 23. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!