Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal? Vagy mire megy ki ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Vagy mire megy ki ez az egész?

Figyelt kérdés
Találtam a pasimról képeket, amiken egy szőke lánnyal pózol, aki állítólag 6 éve a legjobb lány barátja. Minden barátom azt mondja, hogy ideje kidobnom, mert nem becsül meg, és előfordulhat, h megcsal. Egy jó haverom feltette a kérdést, hogy nem zavar-e, hogy más lányokkal pózol, majd közösségi oldalakon megosztja a fényképeket. Nem tudom, mit tegyek. Ma délután 1 órára eltűnt a barátom, mint kiderült, egy lány 'ismerősével' kutyát sétáltattak. Mi ez az egész? Sokszor sír a vállamon a pasim, ha valami rossz van a kapcsolatunkban, és megbeszéljük. Nem értem az egészet...
2010. aug. 23. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nem jel a megcsalásra. Nekem is vannak fiú barátaim, nem túlzottan érdekel ki kivel barátkozik. Attól, hogy más lányokkal van lefényképezve, nem jelenti, hogy megcsal, barátok. Ha egyéb jel nincs rá nem hiszem, hogy megcsalna.
2010. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én akkor is félek, hogy nem vagyok neki elég jó :S Meg folyton szívecskékkel teletűzdelt kommentárokat írogatnak neki :S Eddig minden barátom más lány miatt hagyott el...:S
2010. aug. 23. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak is egy lány a legjobb barátja. Még évekkel ezelőtt, mikor nem ismertük egymást, szerelmes is volt belé, de az elég régen volt, a csaj azóta anyuka. Vannak neki is lány barátai, de ha fel is merül bennem vagy benne a féltékenység, megbeszéljük. Szerintem nektek is meg kellene. Nem kell nagy feneket keríteni köré, egyszerűen csak mondd el, hogy mit érzel, és szeretnéd tudni az őszintét.
2010. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát kb. mi egy éve vagyunk együtt (hamarosan évforduló), nekem is van sok fiú barátom, de amikor találkozom valamelyikkel, vagy közlöm, hogy ezt azt beszéltem, ezzel azzal, mindig megsértődik, és elmegy Call Of Duty-zni. Ha én kiverem a hisztit, hogy mi az, hogy más lányokkal pózolgat, meg úgy megy el találkozni más csajjal, hogy nem szól, akkor én vagyok a sz.r szemét féltékeny pitsa...
2010. aug. 23. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

"Eddig mindenki más lány miatt hagytt ott"

Na szerintem itt lehet a probléma nyitja. Hát ha ilyen peched volt, akkor nem csoda, ha féltékeny vagy! Azok szoktak ok nélkül féltékenyek lenni, akiket korábban ért már ehhez hasonló trauma. Szóval próbáld meg különválasztani a paráidat a valóságtól, sokat segítene a tisztánlátásban. Ha végiggondolod, mik a valódi problémák, amikt nem a te belső agymenésed vált ki, talán nem is olyan vészes a szitu. Lánybarátai vannak és pózol velük... simán csak poénkodás is lehet! Az én barátaim is keresztül kasul ölelgetik egymást meg humorkodnak mindenféle huncut dolgokról, sokszora párjuk jelenlétében. Senki nem veszi komolyan.

Az inkább a gond, hogy neked közben ne legyenek fiúbarátaid.. Azt írtad, ő mindig megbeszéli veled, ha valami problémát észlel. Nem látsz rá esélyt, hogy az egészet kulturáltan, veszekedés nélkül, szeretetteljes légkörben megdumáljátok? Azt, hogy neked milyen paráid vanna, hangsúlyozva, hogy erről nem biztos hogy ő tehet, szóval nem feltétlen őt hibáztatod, csak szeretnéd megdumálni! Akkor talán nem rág be. Meg hogy ez így egyenlőtlen, hogy te miért ne barátkozhatnál hímneműekkel. Talán ő is csalta már meg csaj? Kérdezd meg tőle! Elemezzétek a pszichés folyamataitokat békésen egy tea/sör/bor mellett!

2010. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!