Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van ilyen pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen pasi? Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

már mindketten szakitottak egymással csak már kicsit túl sok volt egyszerre amit csináltak egymás ellen

És a Srác hiába szereti a lányt de nem fut utána nem keresi inkább?!?!

Mit lehet ilyenkor tenni?


2010. aug. 23. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mivaaaaaaaa?
2010. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt írd le úgy, hogy mi is megértsük.
2010. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te részeg vagy? Vagy csak beszívtál? De a lényeg, hogy az első válaszolóval egyetértek.... WTF?
2010. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
na fuss neki mégegyszer.
2010. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2010. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szóval:D:D

Az exem is szakitott már velem ... utólag pedig én vele de szeretjük egymást csak kicsit szarul jöttek ki a dolgok az utóbbi időben így külön váltak útjaink de a barátai mindig azzal hajtanak engem hogy szeret szeret de nem az a tipus aki nő után fog futni

De én sem akarok utána futni mert azt az érzést fogom benne kelteni hogy bármit megtehet mert én mindig nyelek

ilyenkor mi a teendő?

2010. aug. 23. 21:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyjad, aztán ha fontos vagy neki, akkor úgy is lép majd.
2010. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és ha ő gondolja pont így? mivel én dobtam ki utoljára...
2010. aug. 23. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Azthiszed kivelbeszélsz?
2010. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát pont ezért. Lehet, hogy mivel te dobtad ki, ezért csalódott benned vagy nem tudom, már nem akar veled lenni, de ha mégis, akkor meg úgy is jelzi majd, meg lép feléd.
2010. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!