Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne a páromat meglepni egy összeveszés után? Minek örülne a legjobban?

Figyelt kérdés
Szexen kívül gondolok bármire, mert az alap!Kis ajándék?vagy ez egy férfinek nem használ?vagy nem gáz ha én omlok a nyakában, és ennyire megadom magam?Össze vesztem a párommal pár napja, és ma találkoznánk, és nem tudom mivel lepjem meg. Lényegében én voltam a hibás,mert nem adtam neki elég légteret.SZeretném ha ma egymásra találnánk újra,mert nagyon eltávolodott tőlem.
2010. aug. 22. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

bárcsak nekem lenne ilyen barátnőm:) de figyu nézz rá és mond meg neki hogy sajnálod a te hibád volt és megpróbálsz legközelebb több levegőt adni neki. kb ennyi megfog bocsátani jah meg eg yszoros ölelés az ne maradjon ki:)

sok sikert...

2010. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Egyébként ne kívánd, hogy a tied ilyen legyen mint én,mert nagyon kibírhatatlan voltam vele. Félek is hogy elveszitem emiatt,mert nagyon szeretem,csak sokszor feszült vagyok és rajta csattan :(
2010. aug. 22. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok értem hát az nem jó.

De én úgy értettem hogy bárcsak ilyen lenne hogy így ragaszkodsz hozzá mert gondolom nemakarod elveszíteni őt. Nekem meg eddig csak olyanok voltak akik az első adandó alkalommal másvkiért el hagytak:S... én így értettem. De csak nyugalom sztem tutimegtudjátok beszélni.

2010. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hányévesek vagytok?
2010. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tuti főznék vagy sütnék neki vmit...:)

(nálam bevált a csoki pudingos muffin és a gyümölcssaláta csokiöntettel vagy tejszínhabbal) :)

2010. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!