Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha valaki a nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki a nap folyamán sűrűbben gyújt rá, mint egyébként, attól lehet "füst" ízű a pénisze, vagy gondolkodjak el rajta, hogy esetleg megcsal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 07:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Úgy kombináltam a megcsalással, hogy ha mondjuk egy erős dohányos lesz..ja, akkor az még ha lefürdik, akkor érezhető -e...
2010. aug. 22. 08:45
 12/15 twinky ***** válasza:

Huha. Azert te sem vagy semmi:D

Fustizu penisz? Ezt nehez feldolgozni...


19/L

2010. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

csak ha szádba veszed vigyázz nehogy megfeledkez magadrol és rágyujts mint egy szivarra :D bocsi ezt a poént nem tudtam kihagyne

ne haragudj ,

2010. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Füstli XD
2010. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ok, elismerem, hogy kissé (nagyon) hülye kérdést tettem fel, de hol kérdezzek, ha nem egy fórumon? :D Ő nyilván tagad. Hazugságon még sosem kaptam a 4 év alatt, de valahogy mégis nehéz elhinnem, hogy csak úgy magától volt olyan íze.
2010. aug. 22. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!