Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok csak a vékony lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok csak a vékony lányok jönnek be vagy szóba jöhetnek erősebb csontozatú nagy mellü, de nem hájas csajok is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

csak azok jöhetnek be. én nem szeretem a vékony lányokat.

24F

2010. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy arányos-e.
2010. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy erősebb csontozatú.
2010. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én rólam lenne sz szóval nagy mellem van nem vagyok narancsbőrös és nincs nagy fenekem viszont sportoltam négy évig szóval izmosak a lábaim nem pipaszár.
2010. aug. 21. 20:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

már miért ne lehetne erősebb csontozatú?

van olyan lány aki izmos és még is csinos.persze nem férfiasan izmos.

szerintem a lényeg, hogy jól áll e neki vagy nem.

2010. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok izompacsirta azt mondják ,hogy egybe vagyok normális az alakom csak hát látom az utcán ezeket40 kilós gebéket és így nem érzem túl jól magam:(
2010. aug. 21. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igaziból az a lényeg, hogy arányos legyél a barátoddal. Én 60 kiló 180 centi vagyok, nekem az extrém vékony csajok jönnek. Persze haverjaim 75-80-90 kilósak, nekik egyértelműen bejönnél.. Az én 45 kilós csajaimat mindig leszólják! :D
2010. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl jöhet mindegyik
2010. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"igaziból az a lényeg, hogy arányos legyél a barátoddal"


Hát ezen besírtam... :-DDD

40 kilós a 40 kilóssal arányos,

80 kilós a 80 kilóssal arányos.

Fordítva meg aránytalan, ami meg nem jó, mert az "aránytalan" alapvetően nem egy pozitív jelző.


Szóval, akkor ezúton is várom 73 kilós lányok jelentkezését "arányos párom" jeligével.


Kedves kérdező!


Én alapvetően - igen - szeretem a vékony lányokat, is. IS! De előfordult már velem olyan is, hogy egy - mondjuk úgy - nem vékony lányra (de nem hájas, hanem az a csinos telt/molett, vagy hogy szokás mondani) is azt mondtam, hogy "hú b*meg, de gyönyörű". Ez szinte olyan, mint a "srácok a nagymellű lányokat szeretik?" Nem. Megnézik, igen tetszik nekik, akarom mondani nekünk, de ha társkeresésről van szó, akkor nem pusztán két nagy mellel akarunk járni.


FS

24/F

2010. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
24 évesen ennyire tellett... Gratula!!!
2010. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!