Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, egy hütlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy hütlen férjböl lehet még hüséges?

Figyelt kérdés
viszonya volt a férjemnek,de én megbocsájtottam neki.Tudomásom szerint ez volt az elsö megcsalása,mert az utobbi idöben saját hibámbol eltávolodtunk egymástol.Sokat hazudott a kapcsolatárol,de én megbocsájtottam neki,de azóta is bizonytalan vagyok és félek,hogy ujra megteszi,de tudom,hogy nagyon szeret.Mit gondoltok ti erröl?
2010. aug. 21. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ki kellett volna dobnod..
2010. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát az én bizalmam sem lenne az igazi ezek után...

De ha sikerülne rendbe hozni a kapcsolatot,akkor lehet,hogy nem csal meg újra!Azért legyél vele kemény!:D

2010. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megteszi, az megteszi többször is. Lehet, hogy sablonos, de így van. Még ha a Te hibádból is távolodtatok el, de mint mindenhez, ehhez is két ember kell, akkor nem lehetett volna megbeszélni? Könnyebb volt félremennie. Ja, és nem "csak" egy alkalom, hanem mindjárt viszony. Hát én nem bíznék benne, az tuti!
2010. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de aki egyszer megteszi, az többször is meg fogja.

És az sem mindegy, hogy Eléd állt, és úgy vallotta be, vagy lebukott.

Mert ha nem a lelkiismerete vezérelte, akkor nagy baj van a házasságotokkal.(sajnos tapasztalat)

Mesélj még!

36 N

2010. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A jó házasság elvisel egy kivételes esetet. /Nietzsche/


Pedig köztudottan hímsoviniszta volt.

2010. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

21:00 nagyon jó az idézet:)

Csak sajnos ebben az esetben partnert tartott a férj.

Én biztosan kidobnám. Aki kapásból szeretőt tart, az mindenre képes. És abban sem lennék biztos, hogy ez volt az első eset.

Mert jó, elhiszem sok év után lehet EGY kaland, de nem egy szerető.

Kedves kérdező, mennyi ideig volt meg a férjednek a másik?

Lebukott, vagy bevallotta?--> nem mindegy

2010. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egy fél évig,és lebukott. 10 éve vagyunk házasok,és 2 gyerekünk van.
2010. aug. 21. 21:28
 8/10 A kérdező kommentje:
lebukott és semmit se tagadott már azután.Ott hagyta a másikat,aki szintén szenvedett mint én,hiszen jol beetette mindenfélével,és most az enyém,hisz szeret.Most nagyon buta vagyok?
2010. aug. 21. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Az idézet jó, de ezek szerint itt nem "egy kivételes" esetről van szó, hanem fél évről. Ami lebukással végződött. A pasi egy gerinctelen puhap*cs.


Valóban sablonos az "aki egyszer megtette, megteszi többször is" szöveg, de valóban igaz. Azon egyszerű oknál fogva, hogy oké, hogy te hibázol, és emiatt egy kicsit megromlik a kapcsolatotok, de ő erre, ahelyett, hogy azt mondaná, "drága, valami nem stimmel, üljünk le, beszéljük meg", inkább félrek*r. Mert az egyszerűbb. Az előbbihez őszintének kell lenni, az meg nem megy neki, mert azon a szinten, amint ő van, az őszinteség ismeretlen fogalom. Úgyhogy, amikor úgy látja, hogy egyszerűbb hazudni, és a kisebb "ellenállás" felé menni, azt fogja választani. Márpedig, ha valaki egyszer eljut odáig, hogy fél évig szeretőt tartson, vagy tovább is, ha nem bukik le, az már valószínűleg elég sokszor hazudott, kisebb-nagyobb dolgokban.

Szóval oké, hogy te kijavítod a hibáidat, de ő attól még ugyanúgy egy gerinctelen ember lesz.


A gyerekek meg nem hülyék, látni és tapasztalni fogják (vagy már most is látják/tapasztalják), hogy "apa hogy oldja meg a problémákat". Ilyen mintát szeretnél közvetíteni a gyermekeid felé?


Ahogy valaki egyszer fogalmazott: a rossz szülő is betölti példamutató szerepét, csak ő nem a jó példát mutatja, hanem azt, hogy hogyan nem kell csinálni.


FS

24/F

2010. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Olyan elkeseredettnek tűnsz " az enyém" , "másik is szenvedett" ,- ez amolyan bosszú és birtoklási vágynak tűnik inább ... Biztos hogy szeret? Boldogok vagytok?

Remélem a másikat nem a munkahelyén szedte fel, mert akkor akár az én történetem is lehetne.

36N

2010. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!