Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a viselkedés a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a viselkedés a lányoknál?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk barátnőmmel:(, és a lány kicsit visszahúzódó és félénk(tapasztalatlan). Úgy próbált meg lekoptatni, hogy "elzárkózott" a világ elől. Telefon-t nem vette fel, sms-eket elolvasta, de nem válaszolt, msn-re nem jelentkezett be, elvileg letiltott, hogy még véletlenül, se tudjak ráírni. Amikor meg személyesen kerestem volna fel, sosem volt otthon. Végül sikerült elérni és megmondtam neki, hogy döntse el mit akar. Végül a szakítás mellett döntött, hogy ez így nem mehet tovább.(Ezt is nehezen mondta ki kb 3 percnyi őőzés és kellemetlen várakozás után) Tegnap volt egy bálszerűség ahova én is elmentem és azon a településen volt ahol lakott a csaj. Álltam az ajtóban, ittam a piát, erre haverom megszólal, hogy ne nézz oda, mert ott jönnek. Persze én odanéztem, felismert, gyorsan elfordult, és a barátnőjével úgy tettek mintha beszélgetnének. Éppen csak arrébb mentem, hogy kiférjenek mellettem az emberek, gyorsan felkapták a fejüket, volt barátnőm elfordította a fejét és elrobogtak mellettem. Még rám se nézett, egy pillanatig se, és még nem is köszönt, csak a barátnője, de az is hogy:/. Bementek egy másik bejáraton. Ez még egyszer megismétlődött, hogy akárhányszor odanéztem gyorsan elfordította a fejét. Nem foglalkoztam vele többet. Elkezdődött a tánc, haverom meg elment táncolni. Miután vége lett, haverom visszajött és mondta, hogy: "Milyen érdekes a volt barátnőd az előbb még rád se mert nézni, de most állandóan téged figyel." Miután mondta feltűnt nekem is, hogy figyel, de amikor odanéztem akkor mindig el kell játszani persze, hogy ő csak beszélget és közbe nézelődik.


Bocs a kisregényért, de ezt most ki kellett adnom magamból, mert nagyon hiányzik, igaz, hogy haragszok rá, de akkor is hiányzik:(


Szóval mi ez a viselkedés nálatok, lányok?


2010. aug. 21. 17:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Sztem szimplán hülye a lány, bocsi.

18L

2010. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Hát igen....én is pasi vagyok...rohadtul viselkednek a nők...Várd ki, hogy mi lesz.
2010. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mi az egyszerű kis felfogásunkkal, szerintem soha nem fogjuk megérteni a "női lélek rejtelmeit" :D
2010. aug. 21. 17:16
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
szerintem valaki befolyásolja öt ellened.Mert hát egyértelmü,hogy tettszel neki ha igy bámult. itt vagy a szülök,vagy barátnök...azt nemtom,de szerintem valaki lebeszélte rollad és ö nagyon hallgat a más véleményére. 21/L
2010. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, a lány próbálja "húzni az agyad" vagy is ez azt jelenti,hogy ő odavan érted.. kíváncsi volt arra,hogy más csajokkal fogsz-e smárolni,táncolni stb. Jó ez a lányoknál furcsa viselkedés, ez amolyan "tegyük valahogy féltékennyé" vagy nem tudom. Megfogalmazhatatlan de gondolom vágod mire akarok ezzel célozni.

16/F

2010. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen még szegény, nem tudja helyesen kezelni a kialakult helyzetet. Lehet, hogy csak szimplán hülyén érzi magát a történtek miatt, ezért nem mer a szemed elé kerülni, és azt hiszi, hogy ha elmenekül előled, azzal minden jobb lesz...
2010. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Azt mondod visszahúzodó,félénk lány..

Azt kérdezted már tőle, hogy miért olyan?

Én előszőr is önbizalomhiányra tippelek, lehet a súlyosabbik fajtából. Lehet nem hitte el, hogy TE szereted őt és ,hogy Neked tetszik ő..

Vagy

szerintem szeret még téged, és azt szeretné ezzel tudatni Veled, hogy harcolj érte. Mármint, hogy ne hagyd így veszni. (Azért nézett néha oda rád, és miután látta, hogy Te is nézed őt ezért inkább elfordította a fejét.Szóval szerintem kíváncsi még Rád!!) Ha szereted még, akkor valamit tegyél érte. Kérdezd meg miért csinálta ezt.Hiszen (nem írtad bele) gondolom semmi olyan nem történt köztetek...Senki sem tökéletes!

2010. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ezen már én is gondolkoztam, hogy valaki ellem hangolta őt. Egyszer átvágott azzal, hogy fel kell hívnia egyik haveromat. Erre én féltékeny lettem, és megkérdeztem, hogy ugyan minek? Ja mert unokatestvérem. Közbe nem is volt, az hanem ez a gyerek nagy "randiguru" -.- és azzal akart beszélgetni, hogy most mit csináljon.
2010. aug. 21. 17:19
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mire elolvastam mennyien irtak :O:O:D:D:D
2010. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
17:17-es Nem hiszem mert ha ezt akarta volna csinálni akkor nem zárkózott volna el kb 2 hétre. És még ő mondta, hogy ez ez nem mehet tovább. De azt már nem tudta megmondani mi a baja.
2010. aug. 21. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!