Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy többet érzek iránta mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy srác(egy évfolyamba járunk)kb egy éve ismerkedtünk meg és jártunk is pár hetet,majd szakítottunk de azóta is vannak bulik amikor teljesen egymásba gabalyodunk(mindketten ittunk).Állítólag csak barátok vagyunk,de egyre nehezebben bírom már így viszont nem merem bevallani neki mit érzek..elvileg tudja mert másoktól már visszahallhatta de ő nem lépett..én meg nem merek...érdemes bevallani mit érzek vagy érdemesebb hagyni a fenébe?

21/L


2010. aug. 21. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a száddal :S
2010. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyúl vagy! :) Mond el nyugodtan neki mit érzel.Mi bajod lehet belőle? Ne érdekeljen mit gondolnak mások. Az sokkal rosszabb lehet ha magadban tartod. Persze készülj fel rá, hogy ő nem biztos, hogy ugyanúgy érez irántad.
2010. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Sztem hagyd a fenébe! Ha tudja - és ez valószínű, mert etól még, h pasiból van, nem hülye - és nem lép, akkor nem akar tőled semmit és csak bohócot csinálnál magadból. Vagy próbáld meg, h a legközelebbi bulin részegen se gabalyodj vele össze. Nem jó, ha azt hiszi, h bármelyik bulin kapható vagy ilyesmire. Vszleg nem tart komoly partinak, azt gondolhatja, h ha vele ebbe belemész, akkor mással is. Legyél kicsit távolságtartó, táncolj vele, de nem lépd át azt a bizonyos határt.
2010. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!