Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járunk valakivel, akkor nem is tudjuk megcsalni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel találkozgatok, msnezünk, még nem járunk, de csók már van. Viszont a múltkor találkoztam az exemmel, hazahozott. Nem történt semmi. Ez megcsalás?
2010. aug. 20. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajjaj! Ez bizony az! Gyorsan a sarokba, kukoricára, miatyánk, öt hiszekegy!
2010. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem dugom be az ujjam a fűrészbe nem tudja levágni. Ez bizony örök igazság!

u.i.:azzal smacizz akivel jársz...

18/f

2010. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elv kérdése. Ha az én barátnőm az exéhez járogatna beszélgetni, nekem már az megcsalásnak számítana. Ha én vagyok, akkor minek neki az exe? Menjen hozzá, engem meg felejtsen el, és nem történt semmi.


vannak ilyen hülye tini szabályok hogy a csók már megcsalás, de ha részegen csinálod akkor nem...ezek idióta önnyugtató hülyeségek, amiket kitalálnak mert amúgy se akarnak kapcsolatot. Fiatalok vagyunk aláírom, de ha valakivel együtt vagyok akkor együtt vagyok vele, és nem szabályokhoz kötöm a megcsalást, hanem egyszerűen nem nézek rá más csajra ha vele vagyok, mert megtisztelem ezzel. Viszont ha ő erre képtelen lány létére, hogy ne flörtölgessen más hapsival, akkor sincs semmi gond, viszont látásra, majd egy másik pasi eltűri.

2010. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elv kérdése. Ha az én barátnőm az exéhez járogatna beszélgetni, nekem már az megcsalásnak számítana. Ha én vagyok, akkor minek neki az exe? Menjen hozzá, engem meg felejtsen el, és nem történt semmi.


vannak ilyen hülye tini szabályok hogy a csók már megcsalás, de ha részegen csinálod akkor nem...ezek idióta önnyugtató hülyeségek, amiket kitalálnak mert amúgy se akarnak kapcsolatot. Fiatalok vagyunk aláírom, de ha valakivel együtt vagyok akkor együtt vagyok vele, és nem szabályokhoz kötöm a megcsalást, hanem egyszerűen nem nézek rá más csajra ha vele vagyok, mert megtisztelem ezzel. Viszont ha ő erre képtelen lány létére, hogy ne flörtölgessen más hapsival, akkor sincs semmi gond, viszont látásra, majd egy másik pasi eltűri. Minek mással dugni, találkozgatni, beszélgetni, amikor ott a lánynak a barátja? ha úgy érzi ő nem elég, akkor menjenek szét. Ennyi

2010. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!