Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is történt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is történt már olyan, hogy a pasitok a strandon más nőket nézegetett? Mi már kb hat éve vagyunk együtt 26 L

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, én sosem figyeltem az ilyet. Az exek rendszeresek megjegyezték ki milyen nő, kinek mi áll jól, mi a legszebb rajta, de engem ez különösebben nem érdekelt. Strandon asszem egyikkel sem jártam.
2010. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.Ha nem pofatlanul teszi nem zavar.
2010. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

legalább jól felhergelte magát, este meg rajtad levezette.. :)

háát üzenem neki, hogy ne csinálja olyan feltűnően, mert elfogadom hogy téged zavar, viszont vakságra nem ítélheted..

2010. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, és csak akkor esett rosszul, ha teljesen más nőket, mitn én, vagy ha őket megdicsérte engem meg nem. szerintem egyszerűen mondd azt egy pasira h aaa micsoda felsőtest és rögtön észbe kap(jó esetben) de az igaz, h hűséget ígért nem vakságot
2010. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem az ilyen sose zavart... Mi ha sétálunk a párommal az utcán, megesik, hogy én szólok neki, hogy "Nézd csak milyen jó melle van". Jó persze az nekem sem tetszik, ha valakit nagyon feltűnően és sokáig néz, de hát erre van a szeme :)
2010. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, addig örülj neki amíg csak nézelődik... Mert aki mer nézni, valószínűleg nincs mit rejtegetnije, ha pedig rá se mer nézni valakire, nagyobb a valószínűsége h. direkt csinálja, mert fél hogy rájösz hogy megcsal :o
2010. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hűséget fog valamikor fogadni, nem vakságot...
2010. aug. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!