Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, h belém szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, h belém szeret?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretem őt, talán jobban is, mint kellene. Ő viszont még csak annyit mondott, h csíp engem, fontos vagyok neki, és vmi nem oké, ha nem vagyok ott vele. Mégis sokszor úgy érzem, h olyan, mintha csak el lenne velem. Szerintetek kialakulhatnak benne mélyebb érzelmek, ha kicsit hanyagolom?
2010. aug. 20. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nálunk az volt, hogy ő volt szerelmes és én nem, hasonlóan viselkedtem mint a barátod, aztán mikor szóba került, hogy szakítanunk kéne, valahogy ráébredtem arra, hogy szeretem és nem akarom elveszíteni.
2010. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg csak csíp, addig ne járjatok,csak lógjatok együtt. Ne add oda magad neki olyan könnyen, mert talán nem becsüli meg. De legyetek nyugodtan sokat együtt, aztán majd kialakul :) vagy nem...
2010. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még azt is mondta, h "van vmi" úgy értem (legalábbis remélem) kialakulóban.
2010. aug. 20. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha két hónap után is ugy érez,hogy "van vlmi",akkor én a te helyedben ugyan igy fognám fel,és nem ringatnák sok felesleges érzést a kapcsolatba.Fogd fel ugy,ahogy ö:"van valami" kis bizsergés a szivemben.:)
2010. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, nagyon köszönöm. pont erre akartam kilyukadni, h jobb lenne-e, ha kicsit lazábban fognám fel vagy hanyagolnám, egy-egy randit lemondanék...stb.
2010. aug. 20. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami bekövetkezhet, az meg is fog történni.


Ilyen kérdésekkel meg felesleg bombázni a fórumot. Nem ismerünk sem téged, meg a fiút sem. A körűlmények nem rajtunk múlnak, hanem kettőtökön.


Bármi befolyásolhatja az események láncolatát, találgatásokkal meg nem sokra megyünk ugyebár.

Mi nem tuduunk neked helyest választ adni, mert nem tudjuk mit is érzel vagy a fiú. Leírhatodd ide a dolgokat, de az nem tűkrözi a valóságot, mert a valóság kettötök között van.


Beszélj vele, és ne mások mondják, meg hogy lesz e esélyed avagy sem...

Ha szeretnéd megtudni, hogy valóban vlesz e esélyed, akkor annyi a dolgod, hogy odamész és beszélgetsz vele.

Ne ringasd magad hamis világba, lépj a valódi útra és tudd meg az igazságot!

2010. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!