Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Nálatok is gond ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok is gond ez? Okozott már ez fejtörést?

Figyelt kérdés

Ismerkedtek, találkozgattok egy pasival, friss még nagyon a dolog, "bimbódzik". Akár friss kapcsolat is lehet. Nyilván azért közeledik, mert érdeklődik irántad, érez valamit, gondolod te. De újra azon veszed észre magad, hogy megint el telt egy nap, de se egy telefon, se egy sms...

És kicsit rosszul esik, zavar az érzés, felvetődik benned, hogy miért nem keres? (nem napi 3 óra msn-ezgetésre gondolok). Ha úgy tekint rád, mint a (leendő) párjára, és ki is nyilvánította, hogy van valami a részéről, akkor miért nem keres rendszeresen? Szomorú vagy, mert önmagáért beszél, hogy eltelt 5 nap, 1 hét, és nem beszéltek...

Magára ismert valaki?

És ugye ez nem lesz így mindig? Annyira jól esne akár az is, ha naponta egyszer csak megcsörgetne, jelezve hogy gondol rám. Ugye van olyan fiú, aki szereti éreztetni hogy fontos neki a lány?


2010. aug. 20. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

sokan vannak így. Nálam az vált be,h megcsörgettem egyszer,visszacsörgetett. Másnap taliztunk egyetemen,megkérdezte,miért csörgettem,mire én: épp rád gondoltam. Azóta naponta többször is csörget,pedig már járunk 3 éve :P :D (jó,amikor együtt vagyunk egész nap nem csörget értelemszerűen :P)

KOMMUNIKÁCIÓ :) ez a titok

2010. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó, ez érdekes...ügyes:) Köszönöm:)
2010. aug. 20. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

5 nap 1 hét? Hát kétlem hogy ez működne nálatok. Ha kedvel vagy szeret vagy akarna tőled valami komolyat akkor biztosan eresne minden nap vagy 2naponta mert őt is érdekelné hogy ne e császkálsz más fiúval vagy jól vagy e vagy éppen ttudtok e találkozni. Szerintem ezen nem kell gondolkoznod túl sokáig. Mondd meg neki hogy ez így neked nem jó hogy alig keres és úgy gondolod hogy ez így nem fog működni.


Mellesleg te mért nme hívos fel. lehet neki is pont ez a baja.


üdv. remélem hogy segítettem

2010. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igen,velem is volt igy,ahogy irtad,csak nem 5 naprol,hanem 3 hétröl volt szó.Már elis felejtettem,aztán meg találkoztunk,majd összejöttünk.Pár hét mulva kiderült,hogy egy szélhámos,és nem lehetett levakarni.Én a te helyedben nem keresném,az ö baja,ö veszit egy olyat mint te,aki még gondol is rá.Igy fogd fel.:)
2010. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van:) Köszönöm:)
2010. aug. 21. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, és én is ettől parázok állandóan, h valami nem jó neki...de szerintem csak annyi, h mi olyanok vagyunk, h túlaggódjuk a dolgokat, legalábbis én biztosan. Aztán persze később rájövök, h töl értelmetlen volt ezen, meg azon annyit aggódni.


De én akk is ilyen vagyok. Meg az, h nekem baromira nagy igényem van arra, h törődjenek velem...persze én sem arra gondolok, h napi 5x hívjon fel, és 2 óráig mondha, h szeretlek...:D de azért mégis egy sms, vagy tényleg ez a csörgetés...ez igazán semmiség lenne neki, nekem meg nagyon is sokat jelentene.


Éehet Te is ilyen vagy kérdető!

Szóval nem kell annyit aggósni.

Remélem segítettem.

2010. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!