Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor úgy éreztétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor úgy éreztétek, hogy kezd egy kicsit kihűlni a kapcsolatotok, de azért éreztétek, hogy imádjátok egymást, csak már nem olyan, mint régen, mit csináltatok, és mennyi idő után volt ez? Nemet és kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy idő után még fiataloknál is azért elmúlik a nagy szerelem és nem dúl a love. Ez nem azt jelenti szerintem hogy kihűl hanem ez egy folyamat ami minenkinél így van.

Ismerősöm ( 17L ) 3 és fél évig volt együtt a barátjával. Szertték egymást de egy idő után ez náluk ez is elmúlt. Nem rég szakítottak és most új barátja van és látszik rajta nagyon hogy szerelmes és boldog.

DE!! Van akinél a szeret marad meg és bármit csinálnak az megmarad.

ha pedig úgyérzed hogy uncsiztok egymás mellet akkor fogjatok eg fényképezőt és irány a közeli park vagy erdő piknik vagy akármi. Vagy csináljatok bármit ami ne a megszokott.Lepd meg a párod valamivel. És legközelebb ő fog meglepni.


Remélem Segítettem.

( Én 2 éve vagyok együt a barátommal.)

17L

2010. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:) én is 17 vagyok, barátom 18, és 2 éve vagyunk együtt... :)


valami frissítőt keresünk...mert szeretjük egymást, és fel akarjuk újra dobi a kapcsolatunkat! :-)

2010. aug. 20. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!