Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és igen tudom, hogy még nagyon fiatal..de ez van..Majdnem egy évvel ezelőtt volt egy barátom, akivel nagyon szerettük egymás..többször csókolóztunk,de semmi több.Aztán kiderült, hogy Ausztráliba mennek, mert az apját oda helyezték egy egy bizonyos időre..ő sem akart menni, de képtelen volt, mivel ő is 15 éves volt. Én pedig elengedtem..de utána hónapokig szenvedtem, sírtam, és szinte a depresszió szélén álltam, mindennap hívtuk egymást..de, rá 4 hónap múlva, megismertem egy másik fiút..akivel először csak barátok voltunk, jókat nevettünk együtt..aztán már 2 hónapja mindennap találkoztunk nevetgéltünk, kajáltunk..meg minden. aztán tegnapelőtt felhívott este a barátom,hogy hétfőn hazajönnek végleg, mert ismét itt kell dolgoznia az apjának..és én ennek nagyon örültem...de valahogy már nem azt érzetem amit eddig..egyből mentem elújságolni Dávidnak, mert így hívják a haverom. És amikor találkoztunk..azt mondta mondani akar valamit..:O..mondom mondjad..és így az utca közepén..a nagy hangzavarba megcsókolt..(..) Abban a pillanatban megszűnt minden zaj, és annyira jó volt, ahogy éreztem..csodálatos. azt mondta szeret..én pedig annyit mondtam majd este hívlak..

naa.most mit csináljak, hétfőn jön haza Krisztián..akit még mindig szeretek, és örülök neki..de itt van még Dávid, aki elképesztő ember..és a csóka, és a vallomása..

Nem tudom, mit tegyek anyámnak mondtam, de nem foglalkozott velem..:/ bocsi, h hosszú lett..


2010. aug. 20. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
*csókja*
2010. aug. 20. 16:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, van benne több helyesírási hiba is. :P


Amúgy ez egy elég nehéz döntés, már már filmbe illő a helyzet. Szerintem ezzel a Dávid gyerekkel tisztázd, hogy mi a helyzet, próbáld meg újra ezzel a Krisztiánnal és ha végül úgy érzed, hogy iránta kihunyt a szerelem, akkor menj Dávidhoz.


De egyébként nem tudok helyetted dönteni, főképp így. Ez elég kevés infó.

2010. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
itt egy szív ketté fog törni...szerintem itt már az Krisztiánnal nem tudnád jó érzeni magad, de az elején Dáviddal se, mert csak Krisztiánon járna az eszed..de én mégis azt javaslom, mondd meg Krisztiánnak, hogy megismertél valaki mást, akihez jobban vonzódsz, mint őhozzá, és próbáld meg Dáviddal. És ha nem megy...hát...az bukta.
2010. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

siettem:$

és köszi a gyors választ..nem tudom:S Mert egyszerre minden megváltozott..talán mind2-t szeretném? az már túl drámai lenne..:=/

2010. aug. 20. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
annak úgy mondják hogy kizsákmányolás..az egyik úgyis hoppon fog maradni...és ha még most ezek után játszol vele még rosszabb lesz neki.
2010. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő nem lehet a tiéd :D

Én senkivel se járnék úgy,hogy lenne még egy másik aki "kell", úgy hogy egyikkel se járnék. Hiszen ha valakivel összejösz meg kell elégedned csupán vele.Tudod hűség... Már ott összedőlt a dolog, amikor azzal a Dávid gyerekkel nevetgéltél... Ha valakivel együtt jársz meg kell tanulnod be érni csak vele és lemondani a jónak tűnő dolgokról, amik megmérgezhetik a kapcsolatodat. Lehet hogy az a kis nevetgélés még olyan ártatlannak tűnt, de erre van egy jó mondás : a kígyót tojásában kell megtörni.

Tudom, hogy ezek még nem válaszok. DE jó tanácsok! Tanulj a hibáidból!

Noss, mindenképp kell tudniuk a srácoknak egymásról. De előbb még neked el kell döntened melyik lenne az akivel ezután megelégedsz.És szerintem nem érdemes úgy választani, hogy azzal maradok, akinek még ezek után is kellek...

2010. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!