Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor irjak rá vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor irjak rá vagy ne? Nagyon nemtudom

Figyelt kérdés
Az van h van egy csaj akivel ugyvolt h talizunk tgenap de mint kierül lemondta atalálkát mert elvileg matektanárhoz kelet meni de szentem nem mert este meg felhvott haverom h otvannak egy iylen pupba és hogy ott a csaj eléggé beb@szva és én ma nemakarok ezekután vele talizni most rirjak vagy ne ?
2010. aug. 20. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle h miért kellett átb@sznia
2010. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd én segítek: A kérdésed magyarul:


Úgy volt, hogy tegnap találkozom egy lánnyal, de ő lemondta, mert állítása szerint matematika tanárhoz kellett mennie. Úgy néz ki, hogy hazudott, mert a barátaim mondták, hogy tegnap este látták a lányt egy pub-ban részegen. Ezek után nem akarok a lánnyal találkozni. Most írak neki?


A válasz:


Ha nem akarsz többé találkozni vele, akkor írd meg neki, hogy a fenti eset miatt nem szeretnéd újra látni.

2010. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy egész nap matektanárnál volt, lehet hogy este ment a pubba a matekozás után. Szóval át is b@szott, meg nem is...


15/f

2010. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ráirtam h "Szia sztem haggyuk a mai talit"

erre szat irta h "szia hh :P"

2010. aug. 20. 11:20
 5/10 A kérdező kommentje:

Mondom neki nincs ma tul jó kedvem bocs

erre mi aválasza ja oks énis igy gondoltam végülis h nemkéne talizni

de azért tegnap igent mondot....

2010. aug. 20. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Téged átvertek.
2010. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát valahogy mostmár észrevettem :S sajnos
2010. aug. 20. 11:41
 8/10 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem jön be neki h mindent ilyen idiótán írsz, szinte már nem is magyarul.

Na de komolyan, ez a lány még fiatal és éretlen, szívesen randizott veled mert az jó, de mégsem tetszel neki igazán és össze-vissza csapong nem is tud megállapodni és nem is kell neki még. Szerintem keress érettebb lányt(ha gondolod, de akkro a fenti észrevételemre figyelhetnél..)

2010. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jah mostmár szerintem is éretlen
2010. aug. 20. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Passzold a csajt!Lesz még ilyen jópár készülj fel.Gondolom neten ismerted meg.Am rendes csaj 1000:1 arány.Én majdnem 2 hónapja találtam meg azt a lányt akit kerestem.Úgyh aki neten ismerkedik és nem ön össze neki ne adja fel!
2010. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!