Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza lehet ujra hoditani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet ujra hoditani az exet, ha egyszer vége lett a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok...olyan kérdésem lenne ,hog vissza lehet szerezni az exet,ha egyszer mind2 szerelmes volt a masikba,es az erzesek elmultak??? Az időben bizzak? Mert meg akarok valtozni,es egyszer felkeresni őt...Mindent ugy tenni ahogy az volt... Szerintetek mennyi az esélye neki??
2010. aug. 20. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Ami elmúlt azt jobb nem újra felbolygatni, mert rosszabbul is elsülhet a dolog. Egy lezárt fejezetet nem jó újra elkezdeni.


De azért kiderítheted, hogy mi a helyzet de csak óvatosan!!!

Először tudd meg, hogy kapcsolatban van e, és ha igen akkor boldog e abban a kapcsolatban. De egyszerűen felhívhatod olyannal , hogy szia , hogy vagy mi van veled, hogy alakulnak telnek a napjaid ennyi.

Ha örül neki és érdekled még őt akkor mondania kellene DE! nem neked! Hanem neki, hogy találkozhatnánk egyszer. De még a találka sem tuti arra h akar valamit tőled, lehet hogy tényleg boldog. Ha így van keresd meg te is a boldogságot.

2010. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nos ez a szakitas kb ugy 2 hetes...Szoval azt kell elkepzelni hogy ő és en is sirunk sokat hogy ez történt..Megbántottam,és ugy csináltam a dolgokat ahogy nem kellet volna...Most már tudom hogy nagyon roszul tettem a dolgokat...De azt mondta hogy hagyjam hogy ő keressen meg engemet... Szoval tényleg várok,csak azt nem tudom hogy meddig várjak..Mert ha igazi szerelem volt,a sors ugyis összehoz bennünket..Ez tény,és csak ebben bízok..Semmi másban..
2010. aug. 20. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi 4 évet voltunk együtt, ugyanúgy váltunk el mint ti.

Ő is azt mondta hogy majd ő keres ha úgy érzi kellek. Most 4 év után felkeresett de csak szexet akar mert nem érez még mindig semmit irántam csak mint nő vonzom.

Hát, elvileg visszakaptam, testileg de a lelkét sose fogom. Pedig tudom hogy szeret még.

Ahoz hogy teljes mértékben vissza tudd szerezni szerintem nagy szerencse kell...

Idő...Itt van a kedvenc idézetem:

A szeretet nem múlhat el - megmarad. Ezért van az, hogy senkit sem lehet megvigasztalni, ha elveszti azt, akit szeret. Minden vigasz erőtlen és hamis. Főleg az a mondat, hogy "az idő majd begyógyítja a sebedet". Nem igaz. Ez nem olyan seb, ami gyógyul. A fájdalom érzése idővel csökkenhet, de a széttépettség érzése megmarad.

Tehát az időben ne bízz, én 4 évet vártam hogy elfeledjem és hogy ő újra szeressen. de mégse.

Én is sokat változtam, megfogadtam a tanácsait és amiket felhozott hibáimat elgondolkoztam és kijavítottam.

És most várok hogy így kellek-e...

De úgy tűnik nem

De lehet neked szerencséd lesz, úgy legyen.

2010. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vissza lehet éppenséggel hódítani bizonyos esetekben, de a legtöbbször semmi értelme. Nagy részben nem véletlenül ér valami véget, hanem okkal.
2010. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha két hete ért véget a dolog, akkor még van reményed. De én nem várnám, hogy "majd a sors összehoz." Ha megbántad, amiket szerinted máshogyan kellett volna tenni, és vissza szeretnéd őt kapni, akkor keresd meg, és próbálj beszélni vele. Szerintem ahogyan hagyod, hogy csak telljen az idő, úgy egyre kevesebb esélyed lesz.
2010. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De éppenséggel pont azt tettem hogy felhivtam es megmondtam neki hogy szeretnék vele talalkozni..erre ő : NEM ! hagyjam azt hogy Ő keressen meg engemet... szoval ezt nem tudom mire vélni..
2010. aug. 20. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha hivogatod biztos nem fogod visszakapni! Haggyad éld az életed lehet majd csak hónapok múlva fog keresni!:) ha velem szakított valaki én őt sosem kerestem! ezt hívják büszkeségnek! és ezt sem nőért sem pasiért nem szabad feláldozni és hülyét csinálni magadból, így legalább büszkén tovább tudsz lépni
2010. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na igen,de ma felhivott es megkerdezte hogy mi ujsag van velem... Szoval azert ez haladas ahhoz kepest hogy az eddigi exeim nem hivogattak fel...
2010. aug. 21. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!