Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Anyumnak szeretném megmondani hogy van barátom.Ma jöttünk össze.Anyum nem haragudna érte hogy van barátom csak ne feküdjek le vele még.Majd 16-17 évesen.És ezt énis így akarom.Csak az a baj hogy pont most megyek középsuliba.És kicsit nehéz a tanulás amúgy is,dolgozat után elfelejtem amit tanultam hiába lesz 4-es a dogám.És attól félek hogy anyum ennek nemfog örülni hogy nem fogok a tanulásra koncentrálni.De fogok mivel ezaz első év fontos a tanulás.Nem hallgattam 8. első félévébe senkire hogy tanuljak és jobb suliba kerülök és rosszul jártam.Persze felvettek egy jó suliba.De most hallgatni fogok rájuk hogy tanuljak.De mégsem akarom titkolni hogy van barátom.És ma csak az volt megbeszélve hogy barátnőmnél dvd-zünk de nem néztünk filmet hanem elmentünk medencézni egyik barátunkhoz bár én nem medencéztem.És nem tudja hogy elmentünk.
2010. aug. 19. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem amit most itt elmondtál ugyanúgy mondd el anyudnak kivéve a medencéset:) mondd el h majd csak 16-17 évesen fogsz lefeküdni akárkivel is:) és h a tanulásra fogsz koncentrálni nem fogja elvenni a figyelmedet:)
2010. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy dvd-zni akartatok, de akkor hívott xy, hogy páran átmennek hozzá hülyéskedni, ti is menjetek, és elmentetek és összejöttél egy fiúval. ígérd meg neki, hogy nem fog a tanulás rovására menni és ennyi:) megérti szerintem. ő is volt fiatal..
2010. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt már megbeszéltük hogy szex nuku 17 éves korig.egyébként ő más fiatal volt.koleszban lakott mozgásjavító intézetben.mozgássérült szóval nem olyan fiatal volt
2010. aug. 19. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan és őszintén elmondhatod anyudnak így és együtt lehetsz a barátoddal úgy h tud róla anyukád is de közbe a tanulást se hanyagold nagyon. A tettek számítanak, ha látja, h tényleg rendesen tanulsz akk ő is meg fog nyugodni, h volt értelme előre megszavazni a bizalmat neked. A medencés dologról meg mond azt, h nem ez volt eltervezve de ez lett a filmezés helyett és kész, jó volt, jól éreztétek magatokat.
2010. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!