Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Na szóval.. van egy barátom, fél éve járunk. Minden tökéletes, csak egy probléma van vele: túlságosan akarja a szexet. Mindenféle formában, kézzel-szájjal izgatás vagy sima szex meg stb. És én nem olyan típus vagyok. Viszont... mindig jön értem, mindig hazavisz, mindig meglep apróságokkal (csoki, virág, plüss, könyv), néha elmegyünk sétálgatni kettesben, vagy esetleg elvisz vacsorázni egy elegáns étterembe, mozizunk, és ha városban vagyunk, mindig benézünk egy kis állatkereskedőbe, mert tudja hogy imádok ott nézelődni, fagyizunk. Vagy amikor teljesen kettesben vagyunka tisza parton, mindig összebújunk, suttogunk egymás fülébe hogy szeretlek, cirógatja az arcom, átölel. De viszont, amikor náluk vagy nálunk vagyunk, akkor mindig szexelni akar. A kérdésem a következő: Tényleg szeret, vagy csak szexelni akar és azért lep meg ilyenekkel, hogy maradjak vele? Vagy minden pasi ilyen??? Bocsi, ha hosszú voltam.
2010. aug. 19. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat kihagytad: Hány évesek vagytok?
2010. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20L 25F
2010. aug. 19. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
nem minden pasi ilyen rendes..ezeket nem csak azért csinálja mert szexelni akar,hanem mert szeret:) becsüld meg őt :p és a szex kell mindenkinek :D
2010. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak dicsekedni akartál?

Nem minden pasi ilyen.Vannak rosszabbak is.Minden pasi szexelni akar.A srácban van energia és matéria,ezért igazán nem lehet őt kárhoztatni.Pláne 25 évesen.Majd ha elmúlik 30 már nem lesz ilyen "fürge".Addig bírd ki valahogy a nyúzásod.

2010. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem dicsekedni akartam.... csak nem értem hogy egyszer miért ilyen és egyszer miért olyan.

Amúgy köszönöm a válaszokat.

2010. aug. 19. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerű.Nyilvános helyen nem fogja a füledbe súgni hogy szexeljetek.Nála,és nálad egy intim,biztonságos környezet.Az hogy miért ilyen vehemens,azt már az előbb leírtam.

De ha nagyon zavar,biztos vannak olyan srácok akiknek a szexuális étvágya hasonló a tiédhez.Bár én még nem hallotta olyan nőről,aki azért rúgta ki a pasiját,mert túl sokszor kényszerítette orgazmusra.

2010. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!