Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok a majdnem 4év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a majdnem 4év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány és majdnem 4 évvel vagyok idősebb egy srácnál, akivel nagyon jóba lettünk. Véleményetekre lennék kiváncsi.
2010. aug. 19. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha elég érett, akkor nem hinném, hogy gond lesz nálatok, minden esetre én 21 vagyok, nő és egyetlen egy érett korombelivel sem találkoztam még, de ez nem zárja ki, hogy nálatok működjön :)
2010. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi:DD Ja, amúgy engem áltban 18nak néznek. Tehát látszani egyáltalán nem látszik. Nem link hülyegyerek, ahhoz képest, hogy "csak" 21. Volt barátom 25 volt, de sokkal éretlenebb.
2010. aug. 19. 15:03
 13/16 anonim ***** válasza:

Ja-ja attól függ a fiú mennyire érett gondolkodású.

A nők egyébként is hamarabb érnek 25 évesen egy nő már kiforrott személyiség és nyugodt.

Egy 21 éves fiú viszont nem biztos, hogy lekötné magát hosszútávra.

A 4 évhez visszatérve nem sok.

2010. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Simán belefér. Volt egy pasim ő akkor volt 21 én 28 és tökéletesen jól működött a kapcsolat :) Az hozzá tartozik, hogy amikor összejöttünk, akkor még egyikünk sem tudta hány éves a másik, utána pedig már nem számított :) Ha megértitek egymást semmi gond sztm.
2010. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

jah, hogy itt a lány az idősebb XD

na mind1, attól még nem nagy ügy :)

2010. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, én is így gondolom,h nem olyan gáz:) Főleg,h kezdek szerelmes lenni:DD
2010. aug. 22. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!