Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy mindenfiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindenfiú átb@ssza a lányokat? Vagyis a legtöbb és ha véletlen megmered neki mondani a magadét akkor még ő kapja fel a vizet.

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 09:16
1 2 3
 1/23 raoul ***** válasza:
72%

Ez a kérdés pont olyan, hogy miért használja ki minden nő a pasikat? :-)

Netán a túl korán megadott feltétlen bizalomban keresendő a hiba, meg az egy hónap után elhangzott olyan mondatok, hogy te vagy az igazi, veled akarom leélni a következő 148 évemet, meg ilyen baromságok. Ha egy srác ki akar használni, akkor kapni fog ezeken és ki is fog:-)

2010. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
ez van!!!! minden fiu egy nagy barom!!! de vannak kivételek, akik tudnak normálisak is lenni! hidd el tudom hogy a legtöbb egy nagy fa...sz!!!!
2010. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

mert nekünk, fiúknak hatalmas az EGO-nk, ami elvárja, hogy mi uralkodjunk. Ez egy faji ösztön, a dominancia jelét próbáljuk kivívni, ám az már csak az állatvilágban működik. Ezek még a bennünk lappangó ösztönök miatt vannak. Keress valaki olyat, aki kultúrált, kedves, és lehetőleg ne a legjóképűbb legyen, mert akkor pár nap alatt el tud szállni magától és máris megvan a hatalmas EGO elültetve. :) Kevés fiú van, aki rendes, de őket nem fogod megtalálni diszkókban, vagy menő társasági körökben. Személy szerint, én magam inkább kisebb baráti csoportokba járok, távol minden drogtól, fűtől és alkoholtól, akármennyire menő is.

Sok sikert a keresésben! ;)

15/F

2010. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

de attól hogy a fiúknak nagy az egojuk.. vagyis a legtöbbnek az nem azt jelenti hogy kikell használiuk egy lányt. ugyan olyan érzéseink vannak nekünk is attól hogy nincs semmi a lábunk között..xD csak ezt a legtöbb fiú nem fogja fel.

2010. aug. 19. 09:29
 5/23 A kérdező kommentje:
vagyis nem ugyan az vana lábunk között.*
2010. aug. 19. 09:30
 6/23 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Igen, igazad van. De ez puszta logika. gondolj bele, ha az EGO azt diktálja, hogy "hé, te vagy az úr, és mindent megtehetsz!", akkor nyilván a fiú ki fogja használni, mert úgy érzi, joga van uralkodni a lány felett.
2010. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ma 09:25 ne hidj neki, csak azért mondja, hogy elcsábítson, látod én vigyázok rád, én vagyok az igazi uriember XD
2010. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
09:25 vagyok: xD figyelj, azt sem tudom, hány éves a lány, ráadásul interneten, névtelenül, fénykép nélkül, és egyéb ismeretlen dolgok (pl. település) nélkül nem fogok senkit felszedni -.-
2010. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

szerintem ha elakarna csábítani azt nem azzal csinálná hogy a "legtöbb férfi uralkodni akar a nők felett."

de azért köszi.xD tudok magamra vigyázni. neten keresztül csak nem erőszakolnak meg.xD

2010. aug. 19. 09:36
 10/23 Pj0tr ***** válasza:

Igen persze. MPG meg MNK... Ez nem nem függő. Ez emberi kérdés. Csak annyi hogy ha egy fiú roszindulatú akkor az úgy néz ki hogy csak a szex miatt kell neki a csaj a női változata ennek meg a tartson el. (Nyilván nagy általánosítások, de nem könyvet írok :D)

Meg kell ismerni a másikat. Ennyi. Ezt a folyamatot tanulni kell, mert nem ösztönös és bizony a tanulópénzt meg kell fizetni.

2010. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!