Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan srác, aki minden nap érted jön, és hazahoz fél év járás után is?

Figyelt kérdés

Fél éve járunk a barátommal, aki itt lakik tőlem 4 utcányira(gyalog félórás út). A kapcsolatunk elején mindig hazakísért, és mindig értem jött, aztán egy darabig úgy volt vele, hogy anyum bevisz kocsival, vagy bemegyek hozzá bicóval, esetleg busszal... csakhogy utálom a sötétet! Szó szerint rettegek a sötétben, és nem tudok ellene mit tenni. Egyszer megpróbálkoztam vele, hogy bicóval mentem sötétbe a barátomhoz, és mire odaértem már kapkodva vettem a levegőt annyira féltem.:S A barátom ezekután megint elkezdett hazakísérgetni meg eljönni értem, de most megint az van, hogy menjek egyedül. Anya megunta, hogy neki kell behordania éjjel -össze is vesztem vele, mert fel volt háborodva, hogy nem jön el értem mindig a barátom... sztem nincs igaza, mert sztem nincs olyan pasi, aki fél éven keresztül minden nap "házhoz jön". A buszozással meg az a baj, hogy a buszmegálló az utca másik felén van, és pont egy sötét szakaszon kell végigmennem-meg egyszer mikor busszal akartam menni (akkor ki tudott kísérni a buszmegállóba anyum), akkor nem jött a busz, merthogy éjszaka 10kor már úgy közlekednek, hogy vagy jönnek vagy nem.:( Tényleg a barátomnak lenne kötelessége eljárkálni értem? A minap mikor nekem kellett volna hozzá mennem, nem tudtam elmenni, mert egyedül kellett volna, és így szóltam a barátomnak, hogy aznap külön alszunk. Csak normális válaszokat, véleményeket várok! Köszi.

17/L (Barátom most lesz 19/F)


2010. aug. 19. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj világosban. Probléma megoldva.
2010. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű.
2010. aug. 19. 09:09
 3/15 anonim ***** válasza:

Azta ..

ha a barátod szeret és azt akarja hogy menj hozzá akkor biztosra veheted hogy érted megy. Ha le sem sz.ar akkor ez van amit írtál .. amúgy ne hari de megtudhatom miért este mész csak .. és ő miért nem megy hozzád? :D

2010. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Általában úgy van, hogy egyik nap ő alszik nálam, másik nap én alszok nála. Csakhogy anyumnak nem tetszik, hogy nem vagyok itthon, ezért csak este mehetek el hozzá, és reggel jövök haza. Mikor a barátom alszik nálam, akkor ő este jön, itt van kb délután 1-ig, és csak utána megy haza. De persze gyakran van, hogy közös programokat szervezünk, és ilyenkor egész nap együtt vagyunk.

Azt nem tudom, miért nem jön el értem, talán mert drága a buszjegy, vagy lusta, vagy nem tudom.:S Csak azt szeretném megtudni, hogy ez normális, hogy nem jön értem, nem kísérget, vagy nem normális?

2010. aug. 19. 09:20
 5/15 raoul ***** válasza:
Ha lusta átsétálni, akkor mit vársz tőle 20 év múlva?
2010. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó, de tudtok olyanra példát, hogy valaki minden nap elmegy a bnőjéért?
2010. aug. 19. 09:50
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így vagyok a sötéttel... DE! mi már együtt vagyok a barátommal 1 éve és lassan 4 hónapja, és képes 3-4 kilométereket is biciklizni, csakhogy eljöjjön értem, én is megteszem ezt a távot, de többször ő! Ha nem jön el érted, és így tudja a fejleményeket, akkor vagy megoldod egyedül az eljárást, vagy mondod neki, hogy jöjjön el érted! Édesanyáddal ne veszekedj emiatt, nem azért nem visz el minden este, mert nem szeret, hanem mert nem az ő dolga ez. ahogy írtad sokszor elvisz, elégedj meg ezzel, vagy a barátodnak mondd meg ne legyen ilyen lusta mert akkor nem tudsz elmenni hozzá!

2010. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Értem biztos eljönne,ha félnék a sötétben.Mondjuk együtt lakunk,de én is félek a sötétben.Pl éjszaka nem merek egyedül lemenni a wcre,vagy ha sötét van már,és ki kell menni az udvarra vmiért,morcogás nélkül jön velem,még akkor is ,ha hajnal 3kor ébresztem wcre. És mi már több,mint egy éve vagyunk együtt.
2010. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hali! A párom minden nap értem jött még a suli elé is, pedig akkor még csak sötét sem volt.... És igen, van ilyen pasi. Négy év után is minden áldott nap ott várt a munkahelyem előtt... Az más kérdés, hogy én ezt untam meg...
2010. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

é mindig hozom viszem csajomat.

és szívesebben furikázom mint hogy aggódjak miatta.

2010. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!