Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak játszik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Hát lenne egy lány aki bejön nekem de valahogy nemtudom őt megérteni. Például néha leráz néa pedig magánál tart és nemengedi hogy elmenjek. ugy 5 perce irtam vele MSN-en mikor bejelntette hogy valami sorozatot megy nézni a neten. Ez egy hideg zuhany volt. Elköszönt és küldött 1 puszi smilet amit én nem viszonoztam. Erre ő azt kérdezte hogy És puszit nemkapok.? Elmondtam neki hogy most megy sorozatott nézni helyettem. Kb győzködött egy kicsit majd azt mondtam h tessék menj csak nyugodtan itt a puszi.. gondoltam hogy itt maradt de nemigy történt (Amugy 14 vagyok. És számitok felnőt emberekre akik majd legózni küldenek.Szóval csak értelmesen kössz. )
2010. aug. 19. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szeritem nem játszik csak megnéz egy filmet ez nem gáz :D 21/f
2010. aug. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne legozzáá...

na tünés ki a kertbe homokvárat épiteni

2010. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem, ha érdekel valaki, nem hagyom ott egy filmért. De msn az msn, egy idő után ráun az ember. Lehet, kedvenc sorozat, fanatikus, nem hagyhat ki egy részt sem:) Ezen még ne sértődj meg.
2010. aug. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kössz Lehethogy sőt biztos hogy tulreagáltam. És homokváros fazon szerintem te még nálam is fiatalabb vagy -.- .
2010. aug. 19. 01:22
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak túlreagáltad, nem akart fájdalmat okozni.
2010. aug. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha törlöd a WOW felhasználóját és utána is konzultál veled érdemes megfontolni a dolgot.
2010. aug. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi egyszerűen biztosan csak nagyon megjött a kedve hogy megnézze.Nekem is volt ilyen.Nem kéne így túlreagálnod.Végül is nem vagytok házasok,hadd csináljon már amit akar.
2010. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!