Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítsam el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el azt a fiút akit szeretk?

Figyelt kérdés
Hogyan keltsem fel magamra a figyelmét??? már 4 éve szeretném!!! Írjatok tanácsokat pls!!!
2010. aug. 18. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
sztem fogd meg a kezét és rakd a melledre. vagy amikor kettesben maradsz vele, akkor vetközz le. biztos hogy felkelted magadra a figyelmét
2010. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

O egyaltalan nem kozeledik?

Meg nem is vetted eszre h tetszenel neki?

2010. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és mond meg neki hogy szeretnél vele megismerkedni. Nekem bevált már két éve vagyunk együtt.
2010. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hátt..néha órán a padban hülyéskedünk ink. majdnem mindig..meg 1 szer 2 szer úgy viccelget velem szünetekben dee nem naon közeledik.
2010. aug. 18. 22:05
 5/9 Decoy ***** válasza:

házi nyúlra nem lövünk...

nagyon megszívhatod ha nem jön be...

bár igaz, hogy kockáztatni kell a jó dolgokért...

próbáld meg de csak akkor ha te is tetszel neki vagyis úgy látod....

2010. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg próbálok viccelőődni vele msn-en de nem tok mindig mit mondani neki ráköszönök és próbálok vmilyen témát szerezni...pl.: 1szer aztmonta h én jófej vagyok meghogy velem jót lehet beszélgetni..Bár nem tudom ez jelent e bármit is..meg tesi órán büntiből nem jácchattunk floor-ball-t és akk is mellettem állt (nem úgy értve) Szal ezek jelentenek valamit??????????????( meg volt neki 1 bnője de szakítottak ez még a szakítás előtt volt hogy sziveket írkál a padra nem tom h ezt nekem szánta vagy a barátnőjének...(mindig mutogatta nekem a sziveket)
2010. aug. 18. 22:13
 7/9 anonim válasza:
Ha már 4 éve ismered akkor biztosan tudsz róla egy s mást. Tedjél a kedvére. De nefeledd neki kell közelednie ne légy tulságosan rámenős persze azért adj jeleket.Ha bejösz neki ugyis észre fogod venni. De a legfontosabb. Szerintem semmi estere sem valj neki szerelmet hiszen az a fiu dolga. Sok szerencsét ;)
2010. aug. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hátez attól függ szép vagy-e vagy sem.

Rám írt már nem szép lán y de könnyen lerázom őket de nem mindenki ilyen ^^

2010. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is igy vagyok vele, bár nem ismerjük egymást a sráccal. én rám mindenki akad, csak az nem aki nekem tetszik. mindenki azt mongya hogy gyönyörű vagyok, meg dögös, meg ijenek.. de azzal a sráccal aki nekem nagyon bejön, csak szemezgetni szoktunk, nem merek odamenni hozzá, és megszólítani. bocsi az OFFért. de csak itt birok irni kérdést, mert amikor irok kérdést, nekem nem akarnak rá sokan válaszolni. mit tegyek a sráccal? oda menyek hozzá? És szerintem is ha már 4 éve ismered, bókolj neki! :) sok sikert!
2011. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!