Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csóka, akinek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csóka, akinek csak akkor tetszem, ha részeg, különben csak barátkozunk. Viszont nekem bejön. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
itasd le állandóan
2010. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rúgjál be , mert lehet neked meg csak józanul tetszik:DD
2010. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy valakinek csak részegen jössz be...
2010. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a srác szerintem nem kapcsolatot akar; csak ha részeg, akkor az első vaginával rendelkező emberre nyomul.
2010. aug. 18. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Hm hát nem csoda akkor ha bejön..
2010. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. A részeges srácokkal csak a baj van!! Részegen még az öreganyádra is bukna, hidd el!
2010. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neki is bejössz (részben),ahogy neked is bejön(részben).Csak józanul gátlásos.A pia oldja a gátlásokat.De ezek szerint annyira nem,hogy a tetszést tettekre váltsa.

Hogy mit tegyél?Tegyél egy kísérletet.A pia rád is ugyanúgy hat.Miután becsákjáztatok,kezdeményezz,természetesen nem szavakkal.Ezt nem lesz nehéz megtenned,hiszen oldott állapotban leszel.Egy pillanatra felboríthatod a férfi-nő szerepeket,és dominánsnak érezheted magad.A kísérlet vagy sikerül,vagy nem.Ha nem,akkor soha többé ne próbálkozz.

2010. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :D
2010. aug. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!