Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van alapja az általános horoszkópoknak? Nem a napi marhaságok, hanem az általános jellemzések.

Figyelt kérdés
Sokan baromságnak tartják, meg hogy minden ember más, de szerintem az alaptulajdonságok nagyjából minden ismerősömre passzolnak. Pl Az összes oroszlán akit ismerek imád a középpontban lenni, és nagylelkű, a rákok meleg szívűek, de borzasztó érzékenyek, a skorpiók visszahúzódóak, de határozott, karizmatikus egyéniségek, az Ikrek-ek folyton fecsegnek, stb...
2010. aug. 18. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy általános jellemzést magamról, és szinte egy az egyben illett rám :) Szóval szerintem van benne valami.
2010. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem részben igazak részben nem. én skorpió vagyok. vanojan tulajdonság amit leirtam rólam hogy ijenvisszajelzést még soha nem is kaptam meg énse úgy ismerem magam.. szóvel szerintem félig igaz félig nem. ésakkor vannak a párhoroszkópok amibe egggyátalán nemhiszek, és nemis tudok benne hinni.. 17éves lányvagyok, 3éve kapcsolatom van egy oroszlán horoszkópu fiuval. pedig aztirták nemillünk össze sőőt... szerintem ezmár mutatkozott volna köztünk :)
2010. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
leirtak* bocs.
2010. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ikrek vagyok.Meglehetősen szűkszavú.

Ha most azt mondom hogy a horoszkóp az emberi butaság terméke,akkor nem fogod elhinni.Téged nem az igazság érdekel.

Azért hiszed,mert hinni akarod.Hinni akarsz valami magadon túliban.Hát higgy.Engem nem zavar.És gondolom másokat sem.

2010. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NINCS
2010. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kayl18 ***** válasza:
szerintem nincs benne semmi, én rák vagyok és az általános jellemzés illik rám majdnem 100%-ban, de sok mindenkire nem illik, szerintem minden csillagjegyre kitaláltak ilyen jellemzéseket és van akinél bejön van akinél nem, az ennyi:D
2010. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

18 éves fiu vok..egész éltemben sza*tam meg fogok is rá, de egyszer elolvastam a jellemzést magamról, és teljesen magamra ismertem, szinte mindenben...szóval van...

am nyilas vok, mindenhol azt írta rólam ami tényleg vok, a barátnőm is teljesen egyetért ebben..

de atol még nem érdekel :D

2010. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!