Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a szerelem, ez igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szerelem, ez igaz, amit feltételezek?

Figyelt kérdés

Az a jó párkapcsolat, amikor a felek egymás igaz barátai, de akkor mi is az a szerelem? Több igaz barát nem is lehet?

Miért a külső az elsődlegesen, ami alapján próbálják az emberek kialakítani a párkapcsolatokat?

Összegzés: Tegyük fel, hogy két ember igaz barátok egymásnak, de még sosem találkoztak, tehát nem látták egymás külsejét, ilyenkor normális, hogy bennük van a "félsz" a külsőtől, de mi történik akkor, ah nem tetszenek egymásnak?

Mivel jelen esetben a belső miatt jönnének össze, akkor az mondható találkozásuk után (igaz) szerelemnek, ha mindketten tetszenek egymásnak külsőre is?

Ez csak elméleti boncolgatás, már én is belezavarodtam :D


2010. aug. 18. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A szerelem csak kémia. Azért is múlik el pár év alatt.
2010. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én hiszek abban, hogy mindenkinek van egy másik fele, aki kiegészíti őt. Hiszem azt, hogy ha ez a két ember találkozik és szerelmesek lesznek, ez az igaz szerelem. Szerintem a szerelemhez egy fokon a külső is hozzátartozik, de ahhoz hogy igazán szeressünk valakit nem elég az, hogy eszméletlenül jól néz ki. Kell valami, ott belül, ami rabul ejti a szívem. És hiszek abban, hogy egyszer rám talál majd a másik felem.

17L

2010. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!