Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen vicces dolog történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vicces dolog történt veletek szex közben?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát kérem akikkel már történt valami vicces szex közben.


Kérlek írjátok le a nemeteket és korotokat is.


2010. aug. 18. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:

véletlenül leestem az ágyról, őnáluk, és az alattuk lévő kedves szomszéd feljött, hogy mi van.

meg: lovagló pózban csináltuk, és egy kicsit kicsúszott a ,,kukim" de csak egy kicsit, és amikor jött vissza, akkor kishíjján kitörte a hejéről az aranyközép-szervemet.


ja... meg azt mondta egyszer, hogyha egy liftben megfogná a szervemet, olyan jó lenne ha elakadna a lift, aztán egy hévízi szállodában, jöttünk föl, és odakapott, és leállt a filt, és úgy szerdek ki minket.


18 Férfi

2010. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a világítós óvszer mindent vitt.Nem lett szex a dologból,hanem sírva fetrengtünk a röhögéstől.


23N

2010. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lent voltunk a strandon barátnőmmel és bementünk egy öltözőbódéba, bnőm elfelejtette bezárni a kapoccsal az ajtót és mikor már csináltuk pont akkor rontott ránk egy külföldi öreg néni. = )


20/F

2010. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy szép nyári nap átjött hozzám barátom, mikor mindenki elment nekiláttunk egymás kényesztetésének, csakhogy az ágy lába nem bírta és szétesett az ágy. Nevettünk egyet, de visszagondolva akkor ijesztő volt, mert nem tudtam, hogy mit mondjak szüleimnek.


23/L

2010. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Leírom az előzményeket :)

Nemrég nyaralni voltunk és elvittek engem is barátnőmék, barátnőmnek van egy huga is.


Mikor letelt a hét következőhéten már mindenki dolgozni ment, kivéve barátnőm huga aki átment mamájához (kb. 4 háznyira lakott) Ennek mi nagyon megörültünk nekiláttunk a szexnek (sötét volt a szobában a nyári meleg miatt lehúzott roló miatt) és egyszer csak berontott a barátnőm huga egy sikoly jelmezben amit kint külföldön kapott. Nagyon megijedtünk mind a ketten. Utána meg nem tudtunk mit kitalálni, hogy mit csinálunk :)


22/F

2010. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En 1x kiestem a fürdökadbol mert nem hosszaba altunk hanem keresztbe es hatulrol csinaltuk es ö mozgot, szoval anyira hevesen elkezdet mozogni hogy labam kicsuszott alolam es hatal kiestem a kadbol. Hat kb. 2 napig mozdulni alig birtam , szrencsere nem tört semmim csak kegyetlenül bevertem a felyem. Szegeny egesz nap sirt melettem. :(


26 F

2010. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

véletlenül legurított az ágyról, és bevágtam a fejem az éjjeliszekrény sarkába :D:S

17/L

2010. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kissé ittasan,reggel egy buli után hazaérve már az előszobában letéptük egymásról a ruhákat,a párom felültetett a komódra és úgy dugott,de nyitva maradt résnyire a bejárati ajtó,amit nem vettünk észre,csak akkor,amikor a szomszéd néni munkába indult és bekukucskált az ajtón majd erélyesen ránk szólt,hogy tőlünk zeng az egész lépcsőház. :D
2010. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20:01 vagyok L/20
2010. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az eset karácsonykor történt,kb 1 éve.A barátom épp orálisan elégített ki,én lehunytam a szemem,és élveztem.De egyszer csak,a csukott szemhéjamon keresztül (is)érzékeltem,hogy mintha nagyobb lenne a fény a szobában (mert egyébként sötét volt,csak egy adventi koszorú volt meggyújtva...),és hát igen..az gyulladt ki,de nagyon durván. :)

Én elkezdtem sikoltozni,hogy "Ég,ég!!",barátom kimászott a takaró alól,(persze meztelen volt már)és felkapott valami terítőt,és azzal kezdte le ütlegelni a tüzet. :)Nagyon röhejes volt az egész,de nem zökkentett ki minket valamiért,utána tudtuk folytatni a szexet. :)

2010. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!