Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a tiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tiltott szerelemről?

Figyelt kérdés

Már nem tudom, meddig bírom... Van egy férfi, akivel nem szabadna, hogy legyen köztünk bármi is. Mielőtt bárki megkérdezné, neki sincs és nekem sincs senkim, tehát nem harmadik fél/felek miatt tiltott a dolog. Szívemből szeretem... Időnként felbukkan, majd nem jelentkezik... Látom rajta, hogy nem akar (vagy nem tud) elfelejteni, de én sem őt... Főleg így, hogy újra és újra felbukkan... De azért tovább nem mer menni, tehát csak telón tartjuk a kapcsolatot (már amikor tartjuk...). Én még bele is mennék ebbe a tiltott "viszonyba", de ő nagyon habozik, közben mégsem enged el... Én már többször egyértelmű jelét adtam annak, hogy bízhat bennem, és volt, hogy rá is kérdeztem, mi legyen most köztünk. De ő nem tudott, vagy nem akart választ adni... Annyira bizonytalan, hogy már azon is gondolkodok, ha legközelebb jelentkezne, nem reagálok, mert nagyon rosszul esik, hogy ennyire nem mer lépni, hogy ilyen bizonytalan... Csak éppen úgy érzem, igaz szerelem a miénk. Csak ha ennyi fájdalommal jár...

Légyszi, csak azok írják meg véleményüket erről a helyzetről, akik komoly válaszokat, tanácsokat tudnak adni, és nemcsak szórakozni akarnak ezen a szomorú helyzeten...


2010. aug. 18. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokban függ attól, hogy miért tiltott. Ha rokoni kapcsolat miatt, akkor az talán jogos. Ha korkülönbség, akkor az áthidalható. Ha családi viszály, akkor... Rómeó és Júlia is belebukott, de ez már más kérdés. Mivel nem írtad le mi a konkrét szituáció így neked kell mérlegelned, hogy belevághatsz-e.
2010. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagy a korkülönbség? Távolság? Nem midnegy h mi az oka annak h titokban akarjátok csinálni. Mert ha nyomós ok van rá akkor gondodl végig ép ésszel h nincs-e igazuk azoknak, akik el akarják tiltani tőled. Gondold véig abból a szemszögből. Ha úgy érzed h nem elég súlyos érv, akkor állítsd válaszhelyzet elé. Mondd meg neki h fiatal vagy és nem szeretnéd olyanra pazarolni az éveidet aki nem vesz téged komolyan. Légy nő! Később meg ne bánd h ennyi időt ráfecséreltél
2010. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos korkülönbséges történet...

Nagyon köszönöm az eddig válaszokat!

Igen, leginkább az bánt engem, hogy őt várom, rá pazarlom az időmet, közben ő meg nem tud dönteni... Lehet, komolyabban kellene választás elé állítanom, mert az eddigi próbálkozásaim, úgy tűnik, semmit nem értek...

Várok még véleményeket, kíváncsi vagyok, hogyan vélekednek az ilyen történetekről az emberek.

2010. aug. 18. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet van egy másik lány, és nem akarja h tudjon rolad..
2010. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, hogy mit érzel; félsz, hogy feleslegesen "pazarlod rá" az idődet, és hogy vagy igen, vagy nem, de mondja meg, mert max. keresel mást. Így legalább le tudod zárni. A bizonytalanság a legrosszabb.
2010. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!