Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lenne ciki, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ciki, ha az exel néha összejárnátok, úgy, hogy szingli vagy?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy évekig voltatok párkapcsolatban, és szakítás után néha összejárnátok e (testi kapcsolat)a volt párotokkal, ha mind2en szinglik vagytok. feltéve ha jo volt az ágyban:)
2010. aug. 17. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ciki nem lenne, csak nehogy ujra összejöjjetek, vagy nehogy ezt folytassátok amikor már van normális kapcsolatotok "kivülállókkal"
2010. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem ribancos ez 1 kicsit:S?
2010. aug. 17. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
nem, csak más térre helyezitek a kapcsolatotokat:D
2010. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy ciki-e, de így is elég nehéz elválni valakitől, akivel sok időt töltöttem együtt. Tuti, hogy újra összejönnénk, vagy csak még jobban fájna. Egyik barátnőm ezt csinálta az exével.. ez szép és jó volt addig, amíg szex után a srác "megyek találkozom a barátnőmmel" szöveggel jött elő.. Na volt ott sírás rendesen...:(
2010. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ajaj szegény:S

hát az igazság h néha nagyon rám jön a szexelhetnék, de vadidegenekkel nem szivesen kezdek meg nem vagyok hive az 1 éjszakás kalandoknak sem.

Az exem volt az első(lehet ezért vonzodom hozzá), 3évig jártunk.nem azért lett vége mert nem szeretjük 1mást hanem sokat féltékenykedett birtokolni akart:S ez nem tetszett már itt a vége felé és nem változott hiába beszéltünk erröl+ezekböl sok vita veszekedés adodott.

2010. aug. 17. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Én szerintem inkább oldd meg a dolgot egy szimpatikus fiú barátoddal, vagy ismerkedj meg valakivel e célra. Az exszel való szexből semmi jó nem sül ki.

22f

2010. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekem egyik exemmel 2,5 évig volt párkapcsolatom, majd szakított, de hogy miért is... mondta hogy szeret, de kell nekia szabadság is. Hát szenvedtem mint a kutya. próbáltam pasizni, de csak őrá vágytam folyamatosan. Aztán mikor találkoztunk megbeszéltük, hogy elmegyünk kocsikázni. Gondolom nem kell részleteznem. Persze együkőnknek sem volt épp senki. Majd ez párszor még megismétlődött. Úgy 2 évig ment ez, közbe-közbe volt más pasim /akkor az exel nem találkoztam/, de még mindig csak őt akartam. Aztán úgy 2,5 év szenvedés után egyik alkalommal, mikor értem jött és beültem a kocsiba rákérdeztem, hogy tuti nem akar semmi komolyat? Azt mondta akar engem, de nem akar kapcsolatot. Alias szex és más semmi. Akkor és ott úgy döntöttem, hogy ennyi volt, nem csinűlom tovább. Megmondtam neki, hogy többet nem találkozunk. Rá pár napra neten megismerkedtem egy pasival, aki mostmár a férjem és van egy csodálatos kisfiúnk. Egész addig nem sikerült túllépnem rajta és akkor és ott lezártam és ennek köszönhetően végre találtam egy pasit, akit tényleg akarok.

Nem ribacság, ha a volt pasiddal szexelsz, főleg ha nincs egyikőtöknek sem kapcsolata, de baromi nehéz lesz az elválás!

2010. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

huh hát nem tudom:S még nem volt semmi,2hete szakitottunk,de lehet kell mág idö h tisztán lássak

2010. aug. 17. 22:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább masztizz, aztán majd jön vki akibe szerelmes leszel, és jöhet többi:)
2010. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is összejártunk hónapokig a szakítás után az exemmel. Aztán mindkettőnknek lett új kapcsolata. Most néha egymásra írunk MSN-en még és viszonylag jóban vagyunk. Szerintem jó abból a szempontból, hogy később is jóban lesztek, mert nem a szakítás rossz élménye az utolsó emléked róla, hanem sok orgazmus.
2010. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!