Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem enged közel? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enged közel? (Lent)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy meg is válaszolom magamnak a kérdést, de kíváncsi vagyok kívülállók véleményére is. Barátom 10 évvel idősebb nálam, agglegény típus, soha nem volt még komoly kapcsolata. Mindig ő hagyta el a nőket, nagyon hamar, mert fontos a szabadsága, fél az elköteleződéstől. Mi már hónapok óta együtt vagyunk, jól érzi magát velem, magától kimondta azt, amit soha nem gondoltam volna: "Szeretlek." Érzem, hogy komolyan is gondolta, de valami nem stimmel.

Nem enged közel magához, nem aludtunk még együtt, alig ismerem az életét, a barátait. Akit ismerek, az mind csupa jót mondott róla.

Látom rajta néha, hogy féltékeny, hogy szeretne közelebb kerülni ,de nem teszi. Miért? Mitől fél?


2010. aug. 17. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy soha semmit nem erőltettem rá, akkor találkozunk, amikor ő akarja, a szabadságát meghagyom, mert azt fontosnak tartom én is.
2010. aug. 17. 13:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak egy barátnőm történetét tudom elmesélni. Ő is kifogott egy ilyen pasit, három évig voltak együtt afféle szabad, kötetlen kapcsolatban (közös programok, randik, szex de együttalvás nélkül, családi ünnepek külön, a pasi sosem vitte haza a szüleihez stb.), aztán barátnőmnek elege lett belőle, és otthagyta. Pár hónap múlva jelentkezett újra a srác, hogy kész az elköteleződésre, rájött, többet jelent neki, mint gondolta, és azóta már házasok. Szóval amíg te hagyod neki, hogy szabadon is veled lehessen amíg csak akar, addig egy lépést nem fog tenni a normális párkapcsolat felé.
2010. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy az ilyen akciók is csak akkor működnek, ha már erős ragaszkodás alakult ki. Néhány hónapos együttlét után ennek kicsi az esélye.
2010. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodom, hogy megmondom neki, hogy mit érzek, mit szeretnék. Nem akarom sarokba szorítani vagy rákényszeríteni semmit, de szeretem őt, és nagyon rossz, hogy nem is ismerem szinte. Csak félek, hogy ha megmondom neki, hogy mit szeretnék, akkor beparázik és lelép. Ezért inkább nem mondtam neki még semmit ezzel kapcsolatban.


Hiányzik. Persze velem van, de akkor is hiányzik. Rossz, hogy míg szeretőként életem legjobbja (olyan dolgokat hozott ki belőlem szexuális téren, mint még soha senki), addig barátként nem tudhatom magam mellett. Ja, és az exemhez járok vissza folyton, ha meg akarok valakivel beszélni valamit, mert még mindig ő a legjobb barátom, mert a mostani pasim nem nyílik meg előttem.

2010. aug. 17. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!