Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri, ha nem vagyok biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri, ha nem vagyok biztos benne, hogy mit akarok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kérdésem már egy ezerszer átrágott téma, de mégis szeretném, ha segítenétek. Tizenhat éves lány vagyok, nem túl sok önbizalommal. A fiú, akit kinéztem magamnak, huszonegy éves, főiskolás. Kedves ember és még jól is néz ki. A probléma a múlttal van mindkettőnknél. Az ő régi barátnője elhagyta az öccséért, aztán meggondolta magát. Nekem sem volt jobb előéletem, bár nekem más okból. A probléma ott kezdődik, hogy nem merem tovább vinni a kapcsolatunkat a köszönésnél. Neki van barátnője - bár csak védelem a lány -, de én nem tudok ki mögé bújni. Szeretem őt, de nem hiszem, hogy érdekelném. Nem azonos a baráti körünk, ő kedveli a sportokat, én csak a röplabdát és a hosszú sétákat. Nem igazán tudom, hogyan is kezdjem el ezt az egészet. Van egy barátnőm, aki jóban van a fiúval, és felajánlotta a segítségét, de nem merem bevállalni, és valahogy mégis szeretném. Tudom, hogy nem akarna bántani, a kérdés csak az, hogy akaratlanul megtenné-e. Sajnos nem vagyok túl jóban a falum lakóival - nem vagyok flúgos, csak nem szeretek pletykálkodni és plázamacskát játszani -, és félek, hogy bármelyik lány/fiú, aki utál, mondana neki rólam bármit... És emellett azt sem, hogy őt kiutálják. Hogy kezdjem, hogy ne legyen túl nyomulós? Hogy figyeljek arra, hogy érdekes legyek, de közben mégse engedjem olyan közel, hogy TÚL sokat tudjon?


Tudom, hogy nagyon unjátok már ezt a témát, de higyjétek el, aki benne él, annak nincs jobb ötlete, mint mások tapasztalatából kérdezgetni és tanulni.


Köszönöm előre is az összes válaszadó fáradtságát.


L/16


2010. aug. 16. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
.."ő kedveli a sportokat, én csak a röplabdát és a hosszú sétákat.." ez de aranyos :) , aki mer az nyer;] egyébként várd meg ameddig szakít a barátnőjével mert nem szép dolog belekutyulni egy párkapcsolatba,persze ha biztos vagy benne hogy téged akar, akkor mondd el neki hogy mit érzel iránta. egyelőre csak ismerkedj vele valahogy. Mikor látod dicsérd meg h milyen jő a ruhája a haja vagy ilyesmi. egy idő után kialakul . sok sikert!
2010. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, próbálom megfogadni a tanácsokat... :)
2010. aug. 17. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem azért fogadd el a barátnőd segítségét, ha biztos megbízhatsz benne. Tud meg hogy hogyan érez irántad a srác, aztán ha azonosak az érzései akkor mond el neki mit érzel :)

azzal meg hogy nem vagy a falu kedvence az egy kicsit lehet probléma, velem ugyanez volt, egy olyan csajjal jöttem össze akit nemnaon kedvelt a baráti köröm :S

hát sajna mi csak 1 hónapot voltunk együtt, de ezzel nekem is van egy-két problémám, mert én szakítottam vele, de még mindig szeretem (több mint két hete szakítottam vele) de ezt a problémát már megírtam, úgyhogy abba is hagyom :P

2010. aug. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Először is: ne foglalkozz senki véleményével a falubol. csak azzal, hogy te mit akarsz. Másodszor: ha a srác nem szereti a barátnőjét, akkor léphetsz, mert akkor az ő kapcsolatuknak ugysincs értelme. de szerintem (nem megbántásbol, csak tapasztalat) ez a dícsérős cucc a fiuknak nem igazán jön be.. inkább probálkozz azzal, hogy pl. felveszed msn-re és beszélgettek, vagy ha nem tudod a címét, akk irj neki iwiwe, vagy facebookon. persze ezek előtt tudni kéne, hogy teccel-e a srácnak.. de ha igen, akkor ne parázz, a többi már sima ügy lesz..:) sok sikert hozzá
2010. aug. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindhármótoknak a válaszokat. :) Megpróbálok tenni valamit az ügy érdekében, de amíg a barátnőm Skóciában van, nem szeretnék lépni. Majd jelentkezem, ha történt valami. Köszönöm még egyszer. :))
2010. aug. 17. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!