Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretet, szerelem hiányában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet, szerelem hiányában voltál már együtt a párodal?

Figyelt kérdés
Magyarul sem veled sem nélküled állapotban !
2010. aug. 16. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
most mintha ő írná...
2010. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem se veled sem nélkül. Ahol nincs szerelem ott számomra teljesen egyértelmű hogy nincs keresnivalóm! Sosem lennék úgy senkivel.
2010. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én szerelmes vagyok csak lehet ő nem

első voltam

2010. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen!

Én pont igy vagyok most:(

És olyan rossz:( Ő az első az életemben és úgy érzem hogy már nem szeret:( Olyan rossz:(

Nem tudom h mit csináljak.Legszivesseben elhagynám ,de abba belehalnék:( másfél évagyunk együtt. 18/L

2010. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ő nem szeretett már, én meg léptem. Mégis miért kéne olyannal lenni, aki nem szeret viszont? Ellenkező esetben, mikor valaki már nem érez semmit, mégis a "párjával" marad, az vagy gyáva, vagy gazember. Ha elmúlik legalább legyen annyira tisztességes, hogy elmondja.

Sosem értettem miért kínozzák magukat az emberek ilyesmivel. Ha nincs szerelem, el kell fogadni. Ami elmúlt, elmúlt, ritkán tér vissza sajnos.

2010. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!