Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja párkapcsolatban élek. Mostanában gyakrabban veszekszünk, egy 3. személy miatt aki bekavar a kapcsolatunkba. Tegnap átmentem egy fiúhoz beszélgetni. Tényleg semmi nem történt,csupán megfogta a derekamat és rajta hagyta a kezét. Ezért is érzem úgy, hogy "megcsalom" hiszen a fiúnak akihez átmentem, tetszem. Jól érzem magam vele de ott a hang a fejemben, hogy ezt lehet mégsem kéne.
2010. aug. 16. 20:24
 1/3 anonim válasza:

Hát kinek mi a megcsalás. Én ezt inkább apróbb flörtnek nevezném, de könnyen lehet több, főleg ha vele jól érzed magad, míg a pároddal nem épp felhőtlen a kapcsolatod.

Szerintem gondold magadban végig, hogy melyiket választod. Ha a párod, akkor próbáld meg hanyagolni a srácot. Persze ez a srácnak is lehet jobb lenne, mert most lehet nagyon reménykedik, epekedik.

2010. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Magadban úgyis érzed hogy mi számít megcsalásnak, ha belül megszólal a hang hogy ezt már nem kéne, akkor megcsaltad a párod. Ha bűntudatod van megcsaltad. Ha viszont direkt mindig csak addig mész hogy ne legyen belső tiltó hang hanem csak játszol a fiúkkal az bazi nagy szemétség és neked sem túl egészséges. Így alakulnak ki a lotyók, válasz egy fiút és vele legyél és ne fogdossák a derekad mások.
2011. jún. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát szerintem gondolj bele a fordított helyzetbe. Ha lenne egy olyan lány, akiről tudod, hogy pályázik a barátodra és a füledbe jutna, hogy a lány ölelgeti a derekát, a barátod meg hagyja, akkor te hogy vélekednél?
2011. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!