Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akiért igazából nagyon odavagyok, vagyis szeretem. Az a helyzet, h hát bulikban együtt vagyunk, mintha tényleg együtt járnánk, nincs is ezzel semmi gond. Hétköznapokon szoktunk sms-ezni, de majdnem mindig én írok neki, valamikor(ha van kedve) válaszol, valamikor nem. Úgy érzem érez valamit irántam, de szerintem nem érdeklem őt nagyon. De ha pedig ott vagyunk discoban vagy egy party-n akkor rögtön odajön, megcsókol, meg minden. :) Most pedig írtam neki egy sms-t, hogy inkább hagyjuk ezt a dolgot, mert soha nem foglalkozik velem! szerintetek jól tettem, vagy adnátok valami tanácsot, h mit tegyek! Köszönöm a válaszaitokat!!! 16/L
2010. aug. 16. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted.
2010. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem!!! :)
2010. aug. 16. 20:25
 3/6 anonim válasza:
Szerintem azt kellett volna csinálnod ,hogy buliba ki kellett volna hívnod őt sétálni és meg kelett volna ezt beszélnetek. Amugy én is ebben a cipőben vagyok, csak sajnos rájöttem hogy az a iú más lányba szerelmes . Pedig msnen mindig rám ír, hogy szia mizu stb..:) Amugy reagált már valami az utolsó sms-edre?
2010. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam én vele beszélni, de mindig elcsavarja a fejem, és mindig más témánk van!!! Mindig meg akarok benne bízni és azt hinni, hogy megváltozik minden! Am. nem válaszolt még!!! :((((
2010. aug. 16. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
egy kérdés: az olyan pasiban, aki gyakorlatilag leszarja a nőt, nem kezdeményez semmi, abban mit lehet szeretni?
2010. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igazad van és nincs miért szeretnem őt,ha leszarja egy nőt fejét mikor ennek nincs értelme foglalkozni vele,ha nem foglalkozik velem,csak azt nem értem,hogy miért zaklat engem ezzel,hogy dugni akar más nem,csak játszik velem az érzelmeivel és az miért jó ez neki meg mit akar tőlem,ha nem akarok sexelni vele?
2011. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!