Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi fáj jobban? Arra gondolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fáj jobban? Arra gondolni, hogy utálnod kellene őt vagy az, hogy tudod ez nincs így? ------ mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem az,hogy nem tudom utálni,de igyekszek_:S
2010. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő ugyanúgy fájna. Igyekezz inkább elfelejteni. 28L
2010. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az fájt,hogy tudtam utálnom kéne,de egyszerűen nem ment.
2010. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy mit jelent a szövegecske, vagy hogy mi fáj jobban?


Ha a jelentésére vagy kíváncsi akkor:

Olyan embert szeretsz, aki csúnyán elbánt veled, összetörte a szívedet, gonosz volt, de te ennekellenére szereted, és hiába akarod utálni, képtelen vagy rá.

Ha az én véleményemre vagy kíváncsi:

Az a rosszabb, hogy tudom, hogy nincs így.

2010. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A szöveg igazi értelme és érzelmi indittatása érdekel. Köszönöm a választ.
2010. aug. 16. 18:39
 6/13 anonim ***** válasza:
megbántott és csúnyán viselkedett annyira, hogy normális esetben ezért utálnád őt..de szereted és nem tudod utálni a sok rossz ellenére se...ha nem szeretnéd akkor utálnád...bár nem tom h ezt h lehetne jobban megmagyarázni...számomra elég egyértelmü volt maga az idézet is...:D
2010. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy van egy fiú akivel jártatok nagyon szerelmes voltál és a fiú megcsalt és neked ezért utálnod kellene őt de nem tudod utálni.
2010. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy nem érted... Mondjuk ezt inkább érezni kell, mint megérteni. Azt, hogy leírják páran mit jelent, az édeskevés. És érezni sokkal rosszabb.
2010. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólóhoz: ezek szerint Te átélted. Megkédezhetem mi történt?
2010. aug. 17. 20:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne gyülöld de neked is jobb ha kerülni kezded, talizol mássokal, új meló....

Én hónapokig ragaszkodtam egy bunkó baromhoz azt hittem hogy ő életem szerelme csak évekkel késöbb jötem rá hogy csak azért kellet mert ő volt az első szerelmem és féltem, félénk vagyok és nehezen ismerkedem azt hittem nem lesz új akinek tetszem.

2010. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!